Mikołaj z "HP" walczy o lepszą sylwetkę. Zdecydował się na niebanalne rozwiązanie

Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise"
Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise"
Źródło: Dorota Nowakowska/TVN
Mikołaj Grzybowski, zwycięzca 6. edycji "Hotelu Paradise" to jeden z najbardziej znanych i lubianych uczestników show. Każdego dnia tysiące osób śledzą jego profile w mediach społecznościowych i wyczekują nowych ciekawych relacji. Mieszkaniec panamskiej willi postanowił uraczyć ich informacją, że na dobre rozpoczął już morsowanie. Choć jego mina na filmie nie była tęga, wyjaśnił jakie zdrowotne aspekty zachęcają go do tej aktywności.

Mikołaj Grzybowski szybko zaskarbił sobie sympatię widzów "Hotelu Paradise". Uczestnik nie krył swojego zamiłowania do sportu i zdrowego trybu życia. Po powrocie z Panamy poinformował, że podczas pobytu w programie jego figura się znacząco zmieniła i na nowo chce wyrzeźbić ciało. Okazało się, że jedną ze zmian będzie wprowadzenie do swojego życia lodowych kąpieli. 

CZT_Hotel Paradise_Mikolaj_Grzybowski _Zwiazek
"Hotel Paradise". Mikołaj Grzybowski o związku. Czy jego serce jest zajęte?
Mikołaj Grzybowski w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl wyjawia, czy po opuszczeniu panamskiego raju znalazł czas na miłość. Jak się okazuje, w życiu zwycięzcy "Hotelu Paradise" są teraz inne priorytety.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mikołaj Grzybowski z "HP" morsuje

"Hotel Paradise" to jeden z ulubionych programów widzów TTV. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko niebanalnej formule, intrygom i zwrotom akcji, ale także pięknym wakacyjnym widokom. Mikołaj Grzybowski zdecydował jednak, że pokaże na swoim profilu na Instagramie kąpiel, która znacząco odbiega od tych w ciepłym oceanie u brzegu Panamy. Wyjaśnił tym samym, że zaczął sezon na morsowanie i dokładnie wytłumaczył, jaki wpływ na jego zdrowie mają lodowe kąpiele.

"Morsowałem! I Was też zachęcam. Korzyści jest mnóstwo! Dla mnie najważniejsze to: zwiększona odporność, szybsza regeneracja i wyrzut endorfin. A Ty już morsowałaś/łeś?" - napisał pod swoim filmem zamieszczonym na Instagramie.

Mikołaj Grzybowski z "HP" o metamorfozie 

Mikołaj Grzybowski tuż po wielkim finale "Hotelu Paradise" zdecydował się na szczerość. Opublikował zdjęcia obrazujące jego sylwetkę przed wylotem do Panamy i tuż po powrocie do Polski. Przyznał, że teraz chce na nowo zawalczyć o powrót do wymarzonej formy. 

"Przez cały miesiąc trenowałem 2x dziennie po jednej godzinie wysiłku (przeplatałem na treningach rower, bieganie siłownie, muaythai i pływanie), przy mocnej obniżce kalorycznej z jednym dniem w tygodniu przeznaczonym na odpoczynek" - wyznał Mikołaj, opowiadając o tym, jak wyjazd do programu motywował go do ćwiczeń.

"Będąc w 'Hotelu Paradise' przez 2 miesiące przytyłem ponad 10 kg, na co swój wpływ miała stosunkowa mała aktywność fizyczna, codzienne imprezy, oraz… poczwórne tosty" - napisał Mikołaj.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dorota Nowakowska/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości