Hania usłyszała na Pandorze trudne pytanie i zabrała głos. Tego nie było w odcinku

Monika i Hania ścierają się na Pandorze
Monika i Hania ścierają się na Pandorze
Źródło: player.pl
Pandora po powrocie Hani do "Hotelu Paradise" była naprawdę gorąca. Razem z Moniką zmierzyły się z pytaniami dotyczącymi ich rywalizacji o uczucia Mikołaja. Czy Hania jest zagrożeniem? Monika sprawdziła jej zamiary.

W "Bonusach z Raju" kryje się wiele pikantnych newsów o uczestnikach "Hotelu Paradise". Są to fragmenty, które nie pojawiły się w odcinku. Poniżej sytuacja z Pandory. Miłosny trójkąt nadal cieszy się największym zainteresowaniem mieszkańców panamskiej willi.

Wiktoria z "Hotelu Paradise" o wizerunku "Legalnej blondynki" w programie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Hania o relacji z Mikołajem. Monika usłyszała zaskakującą odpowiedź Hani

Powrót Hani zaskoczył Mikołaja. Mężczyzna przyznał, że choć znów poczuł coś do byłej partnerki, to było to raczej zauroczenie niż prawdziwe uczucie. Stwierdził, że Monika podoba mu się coraz bardziej. Jednak dziewczyna wciąż nie awansowała z funkcji przyjaciółki. Mieszkańcy willi wyczuwają napiętą atmosferę i sugerują Moni, że ma uważać na rywalkę. Na Pandorze uzyskała jednak zaskakującą odpowiedź.

"Czy jesteś pogodzona z tym, że Mikołaj jest w parze z Moniką i nie chce tego zmieniać" - brzmiało pytanie skierowane do Hani.

Myślę, że jestem z tym pogodzona. Też z Mikołajem przegadaliśmy trochę i jeżeli chodzi o moje zachowanie podczas mojego powrotu w ten super wieczór, to gdzieś tam były te pierwsze emocje, ale jesteśmy tutaj kumplami i nie mam zamiaru mieszać między Moniką a Mikołajem
- wyznała Hania.

Monika o zagrożeniu ze strony Hani. Pewna siebie odpowiedź

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Na Pandorze mogliśmy poznać również odczucia Moniki związane z powrotem Hani. Blondwłosa partnerka Mikołaja od pierwszego dnia w Panamie nie pałała sympatią do koleżanki. Odejście Hani było jej na rękę.

"Czy poczułaś zagrożenie o swoją parę w momencie powrotu Hani" - usłyszeliśmy na Pandorze.

Monika odpowiedziała bez wahania, podkreślając pewność siebie.

Nie poczułam zagrożenia ze strony Hani. Z Mikołajem cały czas rozmawialiśmy, jak będzie, gdyby Hania wróciła. Wiedziałam, jaki mieli kontakt, zanim Hania odpadła. No i później też obie porozmawiałyśmy, więc nie
- odparła Monika.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości