Programy

Igor Kiełbowski z "HP" o swoich żartach. "Używam ich w formie zasłony dymnej"

Programy

Autor:
Urszula
Grabowska
Źródło:
https://cozatydzien.tvn.pl/
"Hotel Paradise". Igor Kiełbowski

Igor Kiełbowski to uczestnik szóstej edycji panamskiego reality show. Bywa żartownisiem, co czasem bywa zabawne, ale i zdarza się, że nie wszystkim przypada to do gustu. Tak też było ostatnio, gdy doszło do trudnej rozmowy z programową partnerką Anastazją.

27-letni uczestnik szóstej edycji "Hotelu Paradise" szybko zyskał zaufanie i przyjaźń wśród męskiej części ekipy. Żarty i śmiech stały się jego znakiem rozpoznawczym, jednak niektóre dowcipy sprawiły, że dziewczyny w "Hotelu Paradise" zaczęły patrzeć na niego z przymrużeniem oka. Jedną z nich jest Anastazja Pasternak, z którą jest w parze. 

Igor z "Hotelu Paradise 6" o swoich  żartach 

Anastazja Pasternak i Hania Balcerzak zwróciły uwagę chłopakowi, że niektóre jego żarty są nie na miejscu i zamiast bawić, po prostu irytują. Tylko nam Igor Kiełbowski zdradził, dlaczego przybrał taką postawę w "Hotelu Paradise."

- Żarty są moja tarczą. W trudnych warunkach często bywają pomocne, bo w sytuacjach, w których czuję się zagrożony, używam ich w formie zasłony dymnej. Czasem jednak są źródłem dezinformacji, słuchacz nie jest w stanie odróżnić czy mówię na poważnie czy z dowcipem. Dzięki nim mogę obrać kierunek rozmowy i czasem lepiej poznać rozmówcę. Są też swego rodzaju selekcją osób, które przebywają w moim otoczeniu - wyznaje nam uczestnik panamskiego show.

Igor Kiełbowski zdobył się na odwagę i przeprosił wszystkich za swoje niestosowne żarty, czym zyskał w oczach innych mieszkańców "Hotelu Paradise."

Sevag i Wiktoria z "HP" odwiedzili "Projekt Plaża" w Kołobrzegu
Sevag i Wiktoria z "HP" odwiedzili "Projekt Plaża" w Kołobrzegu Hotel Paradise Źródło: "Co za Tydzień"

Igor z "Hotelu Paradise 6" o Rajskim Rozdaniu

Ostatnie Rajskie Rozdanie przyniosło wiele emocji. Z programem pożegnała się Wiktoria. Igor Kiełbowski pozostał wierny swojej parze i ucieszył się, gdy podeszła do niego Anastazja. Jak sam mówi o Rajskim Rozdaniu: "Nie lubię tego wydarzenia."

Chłopak jednak podczas Rajskiej Wyroczni, tuż przed Rajskim Rozdaniem, był niemile zaskoczony odpowiedzią, jaką usłyszał od Klaudii El Dursi. Uczestnik panamskiego show dowiedział się, że mimo obietnicy złożonej pomiędzy uczestnikami w "Hotelu Paradise", dotyczącej zakazu tworzenia nowych konspir, od ostatniej Pandory znów ktoś spiskuje przeciwko sobie. Chłopak uświadomił sobie, że w hotelu nie można ustalać niczego z grupą, bo wszyscy i tak grają.

Czy Igor Kiełbowski wygra show? Zobaczymy!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło: https://cozatydzien.tvn.pl/

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości