Klaudia El Dursi pokazała kadr z Rajskiego. Tych "gości" nie było widać w odcinku

Rajskie Rozdanie to wyjątkowy moment w hotelu. Tego dnia zapada decyzja, kto pożegna się z programem, co wiąże się zazwyczaj z wieloma trudnymi emocjami. Klaudia El Dursi podzieliła się z fanami formatu wyjątkowym kadrem, bo takich gości nikt się nie spodziewał w czasie nagrań.

Ostatnie dni w "Hotelu Paradise" są pełne emocji. W telegraficznym skrócie do programu wrócił Grześ, Magda i Dawid i to ta trójka dostarcza ostatnio najwięcej emocji. Wyraźnie widać, że Magda nie może się zdecydować, z którym z mężczyzn tak naprawdę woli spędzać ostatnie dni w programie.

Klaudia El Dursi pokazała wyjątkowych gości

Na Rajskim Rozdaniu Magda postanowiła jednak zagrać bezpiecznie i podeszła do Grzesia. Inne pary także połączyły się bez większych zaskoczeń. Gabi podeszła do Marka, Monika do Mikołaja, Angelika do Davida… i tylko Dawid miał trudne zadanie, bo to z jego ręki musiała odpaść jedna z dziewczyn. Padło na Klaudię, która, choć otworzyła się z czasem bardziej na relacje, przegrała w starciu z umową zawartą pomiędzy Dawidem a Hanią.

Klaudia El Dursi postanowiła pokazać kulisy Rajskiego Rozdania i zaprezentować, jak wygląda nagrywanie takiego materiału od strony technicznej.

"Hotel Paradise". Pączek i Chałka specjalnymi gośćmi

Okazuje się, że nie zawsze wszyscy chcą współpracować, zwłaszcza ukochane przez uczestników programu pupile, czyli Chałka i Pączek, które nie po raz pierwszy pokazują, że choć ogólnie to nie są zainteresowane sławą, to czasem chcą być jednak na pierwszym planie.

I za nic mają to, że właśnie ważą się losy jednego z uczestników programu. Może i dobrze, bo dzięki temu wszyscy w tej trudnej chwili mieli czas na zrelaksowanie się.

Przezabawne zdjęcia psiaków, które nie robią sobie nic z tego, że właśnie są świadkami niezwykle emocjonującego wydarzenia dla mieszkańców willi, bawi do łez. Cała ekipa musiała wstrzymać na chwilę zdjęcia, by bawiące się zwierzęta oddaliły się i oddały zabawie z dala od kamer.

Klaudia El Dursi pokazała wyjątkowych gości na Rajskim Rozdaniu
Klaudia El Dursi pokazała wyjątkowych gości na Rajskim Rozdaniu Klaudia El Dursi pokazała wyjątkowych gości na Rajskim Rozdaniu Źródło: Instagram
Klaudia El Dursi pokazała wyjątkowych gości na Rajskim Rozdaniu
Klaudia El Dursi pokazała wyjątkowych gości na Rajskim Rozdaniu Klaudia El Dursi pokazała wyjątkowych gości na Rajskim Rozdaniu Źródło: Instagram

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Źródło zdjęcia głównego: x-news/Bartosz Krupa

Pozostałe wiadomości