Laura z "HP" pochwaliła się metamorfozą. '"Od razu humor jakiś lepszy"

Laura z "HP" przeszła metamorfozę
Laura z "HP" przeszła metamorfozę
Źródło: player.pl
Laura zdecydowała się na odświeżenie swojej fryzury. Pokazała swoje najnowsze zdjęcie i pochwaliła się drobną zmianą. Uczestniczka "Hotelu Paradise" wygląda rewelacyjnie. Sprawdźcie, jak się zmieniła od udziału w show.

Laura Tarkota dopiero po jakimś czasie dołączyła do uczestników 5. edycji "Hotelu Paradise". Od razu otrzymała tajne zadanie. Musiała wybrać trzech potencjalnych partnerów spośród opisów przygotowanych przez ich partnerki. Wtedy najbardziej spodobał jej się Kuba. Ale do finału dotarła z Grzegorzem Bartoszkiem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Laura i Kasper z "HP" w ogniu pytań
Laura i Kasper z "HP" w ogniu pytań
Laura i Kasper z "Hotelu Paradise" odpowiedzieli na intymne i trudne pytania. Jak wygląda ich związek?

"Hotel Paradise". Laura pochwaliła się nową fryzurą

Laura mówiła o sobie w programie, że jest "dziewczyną z małego śląskiego miasta". Jednak sporo już osiągnęła. Właśnie w Rybniku prowadzi sklep z odzieżą dla kobiet. Niestety ostatnio nie miała powodów do radości. W jej sklepie doszło do kradzieży i to nie pierwszy raz.

"W Lari znowu doszło do zdarzenia. Pani z Ukrainy, duża torba puma, turban na głowie. Proszę o udostępnienia" - informowała na Instagramie w grudniu 2022.

Laura zachęciła swoje obserwatorki do śledzenia nowości w jej sklepie. Przy okazji pokazała swoje aktualne zdjęcie, na którym ma krótsze włosy.

"Od razu humor jakiś lepszy. Ścięłam włosy" - pochwaliła się na Instagramie.

Laura z "Hotelu Paradise" ma nową fryzurę
Laura z "Hotelu Paradise" ma nową fryzurę
Źródło: Instagram @laurahotelparadise5official

Laura z "HP" nie znalazła swojego ideału, ale kimś wyjątkowym okazał się Kasper

Gdy Laura przyszła do programu wyznała, że była w 4-letnim związku, który zakończył się zdradą. Uważała, że to doświadczenie ukształtowało ją jako silną kobietę. Zgłaszając się do "HP" nie spodziewała się, że znajdzie miłość. Jej ideałem był wtedy blondyn... Kasper to przystojny brunet, ale spełnia inne wymagania dziewczyny, czyli bycie wspierającym i troskliwym mężczyzną.

Jak wiecie, żadne z naszej dwójki nie pojechało do Panamy z nadzieją na związek czy szukanie czegoś więcej. W hotelu byliśmy razem zaledwie dwa dni i tyle nas widzieliście. Wystarczył jeden wieczór bez kamer, żeby stwierdzić, że to jest właśnie to (to, czego nie szukaliśmy
- zażartowali, gdy w końcu ujawnili swój związek.

Fani "Hotelu Paradise" ucieszyli się, że w programie poznało się dwoje ludzi, którym ułożyło się w życiu prywatnym.

"Musieliśmy przelecieć 10 tysięcy kilometrów i znaleźć się na końcu świata, żeby spotkać swoją bratnią duszę i dalej nie dowierzamy, że mamy teraz siebie. Nie wiedzieliśmy, że takie historie się zdarzają. Jest fajnie" - dodali zakochani.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości