Mateusz Mil z "HP" ma ukochaną i przeszedł metamorfozę. "Musiałem przejść długą drogę"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Jak wygląda teraz Mateusz Mil z 4. edycji "Hotelu Paradise"?

Mateusz Mil z 4. edycji "Hotelu Paradise" przeszedł ogromną metamorfozę. Pokazał, jak zmieniło się jego ciało. Uczestnik show wspomina swoje początki na drodze ku wymarzonej sylwetce. W jego życiu zaszły poważne zmiany. Ma u swojego boku ukochaną. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Mateusz Mil rozpoczął swoją telewizyjną karierę od udziału w 6. edycji "Top Model". Było to w 2016 roku. Mężczyzna zajął wtedy 8. miejsce. Później widzowie lepiej poznali go w 4. edycji "Hotelu Paradise". Związał się tam z Vanessą Wietrzyk.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Blondino Latino z "HP" wspomina wypadek. "Mogło skończyć się dużo gorzej"
Blondino Latino z "HP" wspomina wypadek. "Mogło skończyć się dużo gorzej" Blondino Latino, czyli Łukasz Książkiewicz z pierwszej edycji "Hotelu Paradise" w szczerej rozmowie wyznał, jak wyglądały pierwsze chwile po napaści. Bardzo cierpiał?

"Hotel Paradise". Mateusz Mil przeszedł metamorfozę. Jak kiedyś wyglądał?

Mateusz jest trenerem personalnym, fani zachwycają się jego wyrzeźbionym ciałem. Jednak mężczyzna nie zawsze mógł się pochwalić taką muskulaturą. W przeszłości wyglądał zupełnie inaczej. Niedawno pokazał zdjęcia z cyklu: "przed i po". Opowiedział też o swoich początkach. Przyznał, że nie wiedział wtedy, jak prawidłowo ćwiczyć.

"Dzisiaj wiem, że najcięższe co było, to postawienie tego pierwszego najważniejszego kroku, żeby po prostu zacząć!" - napisał na Instagramie. Zaproponował swoim obserwatorom, że może pomóc im osiągnąć ich cel, tak aby uniknęli jego błędów.

Na oficjalnej stronie Mateusza z treningami personalnymi przeczytaliśmy jego historię. Mężczyzna napisał, że zawsze był bardzo szczupłym i wysokim chłopakiem, ale marzył o rozbudowanej sylwetce, jaką widział na okładkach magazynów. Wyznał, że jego największą motywacją i wyzwaniem była chęć udziału w "Top Model".

"Mimo wielu kontuzji i przeszkód dnia codziennego, udało mi się osiągnąć cel i dostać do domu 'Top Model'. Teraz wiem, że ciężka praca popłaca i że jak się czegoś bardzo chce, to się znajdzie sposób, a nie wymówkę. Zanim zrobiłem swoją metamorfozę, musiałem przejść długą drogę, wielokrotnie się potykając. Brak doświadczenia i wiedzy pokierował mnie w zupełnie inną stronę, niż chciałem. Zamiast zbudować masę mięśniową, rozbudowałem tkankę tłuszczową. Dlatego wiem, jak ważna jest pomoc profesjonalistów" - czytamy na stronie.

Uczestnik "HP" ukończył studia w irlandzkim college'u o specjalizacji instruktora fitness.

"Hotel Paradise". Mateusz Mil jest w związku

Mateusz Mil i Vanessa Wietrzyk byli jedną z najbardziej lubianych par stworzonych w "Hotelu Paradise". Podbili serca widzów swoim poczuciem humor. Fani wierzyli, że mogą stworzyć związek po zakończeniu show. Tak się jednak nie stało i każde z nich poszło w swoją stronę. Mateusz znalazł miłość. Na początku stycznia 2023 opublikował romantyczne zdjęcie z piękną brunetką. Poinformował, że jest w związku już pół roku.

Mężczyzna często zamieszcza z dziewczyną zdjęcia i filmiki, na których para okazuje sobie sporo czułości.

"I to jest miłość" - zachwycają się fani.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości