Oliwia z "True Love" o metamorfozie. Zdecydowała się na operację plastyczną

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Oliwia Ścierczak

Oliwia Ścierczak jest uczestniczką najnowszej edycji "True Love". Jak mogliśmy się przekonać w ostatnich odcinkach, uczestniczka wpadła w oko wielu panom. Teraz na Instagramie zdecydowała się opowiedzieć trochę więcej o swoim ciele. Zdradziła, czy przeszła operację plastyczną.

Oliwia Ścierczak ma 24 lata i pochodzi z Poznania. Z wykształcenia jest prawniczką, ale zawodowo zajmuje się rozpisywaniem diet i planów treningowych. W wolnych chwilach uwielbia gotować i piec, zwłaszcza dla przyjaciół i rodziny. Jej ogromną pasją jest sport – z sukcesami trenowała biegi długodystansowe i sporty sylwetkowe. 

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

"True Love" – Marcin wyznaje uczucia Oliwii
"True Love" – Marcin wyznaje uczucia Oliwii

"True Love". Oliwia Ścierczak o operacjach plastycznych

24-latka jest singielką od czterech lat i nie mogła znaleźć miłości, dlatego zgłosiła się do programu "True Love". Na początku była w parze z Kamilem, z którym dogadywała się dosyć dobrze, jednak podczas Ceremonii Prawdy, rzeczywistość okazała się wyglądać inaczej.

Kamil wyznał, że nie czuje się dobrze w parze z Oliwią, a dziewczyna nie kryła zaskoczenia. Jednak niedługo później 24-latka poznała bliżej innego uczestnika — Kubę, który wpadł jej w oko ze wzajemnością. Oliwia podczas Ceremonii Miłości wybrała właśnie jego i jak na razie są szczęśliwi, chociaż w ostatnim odcinku "True Love" oliwy do ognia dolał Marcin, który wyznał Oliwii, że mu się podoba.

Czy między Oliwią i Marcinem pojawi się uczucie? Tego dowiemy się w następnych odcinkach programu.

"True Love". Oliwia Ścierczak przeszła operację powiększenia biustu

Oliwia Ścierczak, podobnie jak pozostali uczestnicy, prężnie działa w mediach społecznościowych, na których z dnia na dzień przybywa jej coraz to więcej nowych obserwatorów. Teraz uczestniczka postanowiła opowiedzieć na InstaStories trochę więcej o swoim ciele.

Na jednym ze zdjęć napisała:

"Kobieta powinna czuć się dobrze w swoim ciele, dlatego i ja postanowiłam zawalczyć ze swoimi kompleksami i zrobiłam sobie biust. Nie wstydzę się tego, a nawet jestem dumna. Dzięki temu stałam się bardziej pewna siebie" - napisała.

Oliwia z "True Love" o swoim ciele
Oliwia z "True Love" o swoim ciele Oliwia z "True Love" o swoim ciele Źródło: Instagram

Oliwia Ścierczak wyznała, że przez wiele lat mały biust był jej dużym kompleksem.

"Jako nastolatka byłam na bardzo restrykcyjnych dietach. Później brałam udział w sportach sylwetkowych... proporcje mojego ciała bardzo się zmieniały. W tym biust (a raczej jego brak) był moim największym kompleksem" - wyznała.

Oliwia z "True Love" o swoim ciele
Oliwia z "True Love" o swoim ciele Oliwia z "True Love" o swoim ciele Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości