Monika z "HP" o miłosnych zagrywkach Mikołaja. Jedna rzecz ją tylko martwiła

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Monika Schmidt z "Hotelu Paradise

W "Hotelu Paradise" coraz goręcej. Uczestniczki miały wybrać mężczyzn, którzy najbardziej przypadli im do gustu. Pech chciał, że na Mikołaja postawiła więcej niż jedna uczestniczka. Co na to Monika? W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zdradza, co sądzi o zachowaniu Mikołaja względem innych uczestniczek.

Monika Schmidt to uczestniczka "Hotelu Paradise", która w programie jest od samego początku. Trzeba przyznać, że na tym etapie to spore osiągnięcie. Z kobiet, które dołączyły do raju pierwszego dnia, została jedynie Monika. Uczestniczka dotychczas próbowała stworzyć relację m.in. z Grzegorzem. Aktualnie jest w parze z Mikołajem, z którym związała się po odpadnięciu Hani.

Dalsza część artykułu pod wideo.

Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Mikołaj na randce z czterema dziewczynami. Co na to Monika?

Monika i Mikołaj stworzyli parę po tym, jak mężczyzna definitywnie zakończył relację z Hanią. Oboje wówczas przyznali, że wiele ich łączy i jest to całkiem dobry pomysł. W jednym z ostatnich odcinków panie musiały wskazać, który z uczestników najbardziej przypadł im do gustu. Pierwsze skrzypce miały grać kwestie wizualne. Jednak w "Hotelu Paradise" nic nie dzieje się bez przyczyny!

Niedługo później okazało się, że uczestnicy spędzą ze sobą czas na romantycznych randkach - każda z pań z tym kawalerem, którego wybrała. Tak Monika i Mikołaj mieli przed sobą perspektywę miłego wieczoru.

Nikt jednak nie powiedział, że do jednego uczestnika może dołączyć tylko jedna z dam. Tak oto sypialnię Mikołaja, ku zaskoczeniu Moniki, odwiedziło więcej pań. Ostatecznie randka okazała się grupowa. Co na to Monika?

W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl uczestniczka przyznaje, że randka mogłaby stanowić inspirację dla twórców komedii romantycznej.

- To była idealna scena wyrwana wprost z komedii romantycznej - bohaterka stroi się na randkę, a wszystko psuje się z każdym kolejnym krzesłem dochodzącym do stołu i pojawieniem się innych dziewczyn. Nie było mi przykro, bo ja wybrałam swojego partnera. Natomiast dało mi to do myślenia, że jednak większość par w hotelu nie jest kompatybilna - przyznaje Monika.

"Hotel Paradise". Monika o zachowaniu Mikołaja

Relacja Moniki i Mikołaja wzbudza niemałe zainteresowanie. Internauci doszukują się podtekstów, a niektóre zachowania uczestników spotykają się z krytyką. Choć Monika i Mikołaj wydają się tworzyć zgraną parę, mężczyzna nie stroni od innych kobiet. Momentami można odnieść wrażenie, że uczestnik jest żywo zainteresowany poznaniem bliżej m.in. Gabrysi.

Ponadto fani twierdzą, że to Monika jako jedyna emocjonalnie angażuje się w tę relację. Co na to wszystko Monika?

- Mikołaj ma swój sposób bycia i otwartość, która może czasami przeszkadzać. Bardziej na tym etapie programu martwiło mnie to, że możemy zostać rozbici przez takie luzackie podejście Mikołaja. Gdyby chciał zmienić parę na nową mieszkankę hotelu, oczywiście mógł to zrobić. Wtedy ja sparowałabym się z nowym Grzegorzem i każdy działałby sobie w nowych parach. Jednak ustaliliśmy, że jesteśmy wobec siebie lojalni - przyznaje Monika w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dorota Nowakowska/TVN

Pozostałe wiadomości