Grześ z "HP" przeprowadził dla Marka pewien test. Efekt zaskoczył chłopaków? [BONUSY Z RAJU]

Autor:
Dominika
Kowalewska

Atmosfera w "Hotelu Paradise" przed Rajskim Rozdaniem coraz bardziej się zagęszcza. W "Bonusach z raju" widzowie mogli poznać szczegóły intrygi, którą zaplanował Grzegorz. Uczestnik chciał pomóc Markowi, by ten przekonał się, jakie tak naprawdę intencje ma nowa uczestniczka Gabrysia.

Grzegorz Głuszcz jest jednym z najbardziej intrygujących uczestników 6. sezonu "Hotelu Paradise". Już w pierwszych chwilach w raju obwołał się jego niekwestionowanym panem i władcą, a późniejsze wydarzenia szybko pokazały, że w duszy bardziej grają mu intrygi niż miłość. Knucie nie przyniosło jednak oczekiwanych skutków i Grzegorz, nauczony doświadczeniem, postanowił nie angażować się w zbędne konflikty.

Kiedy do "Hotelu" weszła Magda, uczestnik zajął się budowaniem relacji. Niestety decyzją hotelowiczów partnerka Grzegorza musiała opuścić Panamę. Choć Grzegorz zarzekał się, że niedługo do niej dołączy, najwyraźniej nie zamierza tak szybko dać za wygraną.

Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Grzegorz wystawia lojalność Gabrysi na próbę

Niedawno do panamskiego raju dołączyła nowa uczestniczka. Gabrysia wpadła w oko Markowi, a on przypadł do gustu jej. Uczestnik jest aktualnie w parze z Natalią, która zauważyła, że jej pozycja w "Hotelu Paradise" jest zagrożona.

Marka ewidentnie ciągnie do Gabrysi, ale mężczyzna nie był jej całkowicie pewien. Z pomocą przyszedł mu Grzegorz, który zabrał kobietę na swój magiczny balkon i postanowił przeprowadzić test lojalności. Panowie w dość pokrętny sposób relacjonowali intrygę Mikołajowi:

"Wiem, że Marek ci się podoba. Ja w sumie też" - zaczął Grzegorz.

"Ty, co ty na to, jak ty byś była z Markiem w parze, a my byśmy sobie działali na boku?" - relacjonował Marek.

Uczestniczka podkreśliła, że skupia się na budowaniu relacji właśnie z nim i "ta furtka jest chwilowo zamknięta". Nie była też zainteresowana angażowaniem się w miłosny trójkąt. Marek natomiast stwierdził, że sytuacja pozwoliła mu sprawdzić, czy może ufać Gabrysi.

"Hotel Paradise". Grzegorz chce zemścić się na Natalii

To niejedna intryga, w której wziął udział Grzegorz. Uczestnik poczuł się skrzywdzony przez Natalię. Podczas zeszłotygodniowej Pandory kobieta zapewniała, że chciałaby budować relację z Grzegorzem. Jednak niedługo później, bo jeszcze tego samego wieczoru, Natalia poinformowała uczestnika, że powinien szukać szczęścia u boku innej kobiety.

Sytuacja w "Hotelu Paradise" zmienia się bardzo szybko. Wejście do raju Gabrysi zrujnowało poczucie bezpieczeństwa Natalii, która tworzyła relację z Markiem. Uczestnik wpadł w oko nowej bohaterce, zresztą z wzajemnością. Choć Marek postanowił nie ułatwiać paniom pobytu w Panamie, Natalia czuje, że grunt pod jej nogami zaczyna się osuwać. Postanowiła więc porozumieć się z Grzegorzem.

Uczestnik jednak nie zamierza przygarnąć kobiety z powrotem pod swoje skrzydła. Uknuł intrygę, by zemścić się na Natalii, która nadszarpnęła jego zaufanie. Postanowił udawać, że chętnie stworzy z nią parę na kolejnym Rajskim Rozdaniu, a nawet sprawiać wrażenie zainteresowanego czymś więcej. Co na to inni uczestnicy? Angelika przyklasnęła, stwierdzając, że taka zemsta jej się należy.

Czy ta sytuacja doprowadzi do eliminacji Natalii z "Hotelu Paradise"? Przekonamy się już w piątek 27 października o 20:35!

Więcej o "Hotelu Paradise" przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości