Programy

Ola z "HP" układa życie na nowo. Otwiera biznes i mówi, czy ktoś skradł jej serce

Programy

Autor:
Aleksandra
Głowińska

Ola Saków była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek "Hotelu Paradise". Jak potoczyło się jej życie po zakończeniu programu? Czy w końcu znalazła miłość? Zapytaliśmy, co u niej słychać.

Ola Saków w "Hotelu Paradise" zaskarbiła sobie sympatię nie tylko uczestników, ale i telewidzów, którzy pokochali ją od pierwszego odcinka. Niestety program nie okazał się dla niej łaskawy. Szybko pożegnała się z panamskim rajem. Mimo to nie straciła pogody ducha i nie wycofała się zupełnie z życia w show-biznesie. Z pasją rozwija swój profil na Instagramie, na którym od czasu do czasu możemy zajrzeć za kulisy jej życia prywatnego. Co u niej słychać? Czy znalazła w końcu kogoś, kto jest wart jej serca? Zapytaliśmy ją o to.

"Hotel Paradise". Co słychać u Oli Saków?

Ola Saków w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl przyznała, że skupia się teraz na sobie i pracy.

- Zajmuję się samorealizacją. Aktualnie pracuję w stajni i standardowo zajmuję się samochodami - ściągam pojedyncze auta z Niemiec i sprzedaję - mówi.

Ma jednak ambitny plan, by zostać bizneswoman. Co to będzie?

- Szykuję się na otworzenie własnej szkółki jeździeckiej. Mam zamiar dzierżawić jedną ze stajni w okolicy i zacząć prowadzić własną działalność - opowiada nam była uczestniczka "Hotelu Paradise".

Laura i Kasper z "HP" w ogniu pytań
Laura i Kasper z "HP" w ogniu pytań
Laura i Kasper z "Hotelu Paradise" odpowiedzieli na intymne i trudne pytania. Jak wygląda ich związek?

"Hotel Paradise". Ola Saków jest zakochana?

A co ze sprawami sercami? Czy Ola Saków w końcu jest zakochana i układa sobie życie u boku ukochanego? Odpowiedziała nam na te pytania.

- Nikomu jeszcze nie udało się skraść mojego serca. A miłość może przyjdzie z czasem. Ale nie nastawiam się tutaj pozytywnie. Nadal niesmak pozostał po poprzednim związku i moje nastawienie do mężczyzn się trochę zmieniło - mówi.

Jednocześnie przekonuje, że jest otwarta na relację.

- Nie zamykam się na związek, ale jestem ostrożna - kończy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/hotelparadise.tvn7

Pozostałe wiadomości