Oliwia z "HP" pokazała niepublikowane zdjęcie z Panamy. "Uwielbiam wracać to tego dnia"

Oliwia z "Hotelu Paradise" pokazała zdjęcie przed wejściem do willi
Oliwia z "Hotelu Paradise" pokazała zdjęcie przed wejściem do willi
Źródło: Instagram @hotelparadise.tvn7
Oliwia Gruszecka z 5. edycji "Hotelu Paradise" opublikowała nowe zdjęcie. Uczestniczka show przeniosła się wspomnieniami do Panamy, w której przeżyła przygodę i odnalazła miłość. Odliczamy godziny do premiery kolejnego sezonu randkowego show. Oliwka pokazała, jak wyglądały przygotowania do jej telewizyjnego debiutu.

Oliwia jechała do Panamy jako singielka, a wróciła do Polski z ukochanym. Ona i Kuba wciąż są razem i pielęgnują swój związek. Zakochani na przekór wątpiącym, udowodnili, że łączy ich prawdziwe uczucie.

"Hotel Paradise". Oliwia pokazała, jak wyglądała przed wejściem do willi

Oliwia powróciła wspomnieniami do początków swojej edycji "Hotelu Paradise". Udostępniła zdjęcie, którego nie mieliśmy okazji jeszcze oglądać. Dziewczyna pozuje w bikini i przygotowuje się do występu przed kamerą.

To zdjęcie jest z Panamy, dzień przed moim wejściem. Przygotowywałam się tu na nagranie mojej wizytówki. Pamiętam emocje, jakie mi tu towarzyszyły: ekscytacja, szczęście, stres i wielka niewiadoma, co będzie później [...] Uwielbiam wracać to tego dnia przed wejściem do hotelu, a tym bardziej mając świadomość, że w willi byli już uczestnicy i że będę dochodzić jako kolejna
- wspomina na Instagramie. 

Oliwia i pozostałe uczestniczki "HP" bardzo dbały o swoją urodę. Starały się zaskakiwać swoich partnerów nowymi stylizacjami. Piękna blondynka martwiła się o to, jak w kamerze będą wyglądać jej włosy.

"Bardzo dziwne było też to, że w tak duży dzień wszystko mi wychodziło, jeśli chodzi o włosy i makijaż. Te włosy tu nawet nie robiłam lokówką, tylko zrobiłam mini koczki ze względu na to, że nie miałam suszarki do włosów, a i tak te loczki/fale wyszły takie, jakie chciałam. Z makijażem było podobnie, choć tu starałam się bardziej niż zawsze. Dobrze, że wszystko ze mną współpracowało, by było jak najlepiej" - uznała.

Player-ZAPOWIEDZI JESIENNE-SIERPIEN-16x9-2022-07-29
Premiery znanych i lubianych produkcji jesienią w Playerze
Źródło: Player

Nowa edycja "Hotelu Paradise". Co wydarzy się w pierwszym odcinku 6. serii?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oliwia dała znać, że nie może się doczekać nowej edycji "Hotelu Paradise". Zapytała swoich obserwatorów, czy mają takie same odczucia.

"Zgłaszam się! Zaczyna się hotel, to mnie nie ma dla nikogo" - zadeklarowała widzka.

"Będę oglądać, parzysta edycja zawsze jest zadymiarska, oby i tym razem tak było" - ekscytuje się kolejna osoba.

Po więcej wspomnień uczestników 5. edycji "HP" zapraszamy do artykułu, w którym Sevag i Wiktoria komentują swój udział.

W poprzedniej edycji mieliśmy aż dwóch panów o imieniu Grzegorz. W tej również pojawi się Grześ. Z czasem poznamy jego charakter. Czy będzie miał powodzenie u pięknych uczestniczek? Sprawdźcie poniżej dwa premierowe fragmenty pierwszego odcinka.

Pierwszy odcinek 6. edycji "Hotelu Paradise" zostanie wyemitowany 29 sierpnia 2022 roku o godzinie 20.30 w stacji TVN7.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @hotelparadise.tvn7

podziel się:

Pozostałe wiadomości