Gwiazdy

Maciej Dowbor pokazał zalany samochód. "Kasacja? Nawet nie miałem gdzie uciec"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Maciej Dowbor

Maciej Dowbor ma za sobą traumatyczną niedzielę. Na jakiś czas opuścił słoneczną Hiszpanię i wrócił do Polski. Ta przywitała go załamaniem pogody, które doprowadziło do zalania samochodu dziennikarza. Maciej Dowbor opublikował nagranie z całego zajścia.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor jakiś czas temu poinformowali, że zakupili dom w słonecznej Hiszpanii. Wraz z córkami spędzili tam kilka tygodni wakacji. Przyszedł jednak czas na powrót, który dla Macieja Dowbora nie okazał się szczęśliwy.

Auto Macieja Dowbora pod wodą

Prezenter Maciej Dowbor nie miał łatwego weekendu. W poniedziałkowy poranek podzielił się z internautami nagraniem, na którym uwiecznił, jak jego auto pływa w ogromnej kałuży. Prezenter przebywał w Będzinie, w którym doszło do powodzi. Jak sam przyznał, znalazł się w nieodpowiednim miejscu i bardzo kiepskim czasie. Maciej Dowbor ma za sobą niezbyt przychylną motoryzacyjną passę. Nie dość, że jakiś czas temu został ofiarą kradzieży auta, to potem zniszczono mu skuter.

"Kasacja?! No i co ja mam napisać…?! Nawet nie miałem gdzie uciec. W ciągu kilkudziesięciu sekund woda podniosła się o kilkadziesiąt cm, a ulica zamieniła się w głębokie na pół metra jezioro. A ja jechałem po obcym mieście. Podobno takiej powodzi w Będzinie jeszcze nie widziano. Zresztą po drodze minąłem co najmniej kilkanaście zatopionych samochodów. Teraz to tylko pozostaje się popłakać. To jakaś tragiczna motoryzacyjna seria — albo kradną mi samochód, albo rozbijają skuter, albo tonie mi kolejny wóz" - napisał na swoim instagramowym profilu.

Woda szybko zalała całą ulicę, a prezenter nie miał szans na ucieczkę. Podziękował tamtejszej straży pożarnej oraz firmie za pomoc w wyciąganiu samochodu z wody.

"MasterChef" sezon 11. Zapowiedź
"MasterChef" sezon 11. Zapowiedź

Skuter Macieja Dowbora zniszczony

Maciej Dowbor od jakiegoś czasu mierzy się z trudnościami motoryzacyjnymi. Niedawno skuter dziennikarza został zniszczony, a sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Sytuacja tak bardzo rozgniewała właściciela pojazdu, że ten postanowił opowiedzieć o niej za pośrednictwem instagramowego profilu. Grzmiał na sprawcę i radził mu przyznać się do winy.

"Mam cudowny prezent na Dzień Ojca od jakiegoś kuriera, który postanowił, cofając, rozwalić mój nowiutki, jeszcze nieprzerejestrowany nawet skuter, po czym uciec z miejsca zdarzenia. Mam połamany błotnik, mam porysowane i pobite plastiki, zniszczoną nóżkę, a pan po prostu nie wiem czemu, uznał, że sobie pojedzie, mimo że odstawił ten skuter, postawił go i odjechał, udając, że go nigdzie nie było" - relacjonował.

Więcej o zniszczonym skuterze przeczytacie w poniższym artykule:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości