Szahira z "HP" pokazała zdjęcie ze szpitala. "Takiego bólu nie czułam nigdy"

Szahira Bisiorek
Szahira Bisiorek
Źródło: Player
Szahira Bisiorek była uczestniczką 6. edycji "Hotelu Paradise". W programie budowała relację z Piotrem Czechowskim, która jednak nie przerodziła się w miłosną. Dziewczyna zniknęła z mediów, ale od czasu do czasu przypominała o sobie fanom. Tym razem przekazała im niepokojące wieści na temat swojego zdrowia.

Szahira Bisiorek w przeszłości startowała w konkursach piękności. Została nawet Miss Wielkopolski i finalistką Miss Polski. Dziewczyna ukończyła szkołę hotelarską i studia kosmetologiczne. Szahira przeszła ogromną metamorfozę. Stoczyła walkę o sylwetkę i zaakceptowanie swojego ciała.

Sprawdź: Szahira z "HP" pokazała, jak wyglądała przed wejściem do programu. Ważyła 93 kg. Ale metamorfoza!

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Agnieszka z "HP" zaskoczona słowami Oli
Agnieszka Siedlak z "HP" zaskoczona słowami Oli Sznajder. "Ciężko się słucha takich rzeczy"
Choć od zakończenia 8. edycji "Hotelu Paradise" minęło już sporo czasu, emocje związane z uczestnikami nie milkną. Agnieszka Siedlak, która zwyciężyła rajskie show, udzieliła nam wywiadu, w którym odniosła się do relacji z Natalią i Olą. Co ciekawe, padły mocne słowa dotyczące Aleksandry Sznajder. Chciała związać się z Jędrzejem?

"Hotel Paradise". Szahira Bisiorek trafiła do szpitala

Szahira Bisiorek trafiła do szpitala. Pokazała na InstaStories krótki filmik, na którym widać telewizor w szpitalnej sali oraz kroplówkę. Uczestniczka show nie wyjaśniła, co jej dolega, ale zwierzyła się, że jeszcze nigdy nie odczuwała aż tak silnego bólu.

"Takiego bólu nie czułam nigdy. Trzymajcie kciuki, żebym szybko wróciła do zdrowia. Oglądam z panią obok mecz, żeby chociaż trochę nie myśleć" - dała znać.

Szahira Bisiorek
Szahira Bisiorek
Źródło: Instagram @szahirab

14 czerwca Szahira z "Hotelu Paradise" opublikowała na Instagramie zaskakujący wpis o wewnętrznej walce i poprosiła fanów, aby trzymali za nią kciuki. Być może jej słowa miały związek z czekającą ją wizytą w szpitalu.

"Toczę walkę z samym sobą każdego dnia, pokonując wewnętrzne bariery. I chyba jestem w tej swojej waleczności mocno zahartowany. A im trudniejszą pokonuję drogę, tym osiągam większą satysfakcję. Dzisiaj podjęłam decyzję, która mam nadzieję, pomoże mi osiągnąć wszystko to, o co walczę od dwóch lat" - napisała.

"Hotel Paradise". Szahira Bisiorek o życiowych zmianach

Szahira Bisiorek 25 października 2023 roku poinformowała fanów, że opuszcza Polskę na rok. 30 kwietnia 2024 dała znać, że jej marzenia stały się rzeczywistością. Wyznała, że jest wdzięczna za to, czego mogła doświadczyć. Postawiła sobie kolejne cele i konsekwentnie je realizowała.

"Dzisiaj jest dowodem dla mnie, że mogę wszystko, wystarczy wierzyć. Rok temu nigdy nie powiedziałabym, że tak zmieni się moje życie- wyjechałam za granicę, skoczyłam na głęboką wodę, bez języka, bez doświadczenia, daleko od przyjaciół i rodziny. Postawiłam na siebie, pierwszy raz każdego dnia wierzyłam w siebie jeszcze bardziej. Rok pracowałam na wszystko, co mam dzisiaj, przede mną kolejne szczyty do zdobycia i kolejne postawione przez siebie cele — nie spocznę, póki ich nie zdobędę. Dopiero się rozkręcam" - zaznaczyła.

Uczestniczka "Hotelu Paradise" zachęciła obserwatorów na Instagramie do tego, aby nigdy się nie poddawali.

"Pamiętajcie, by zawsze walczyć i nigdy się nie poddawać, bo prędzej czy później przyjdzie czas, który wynagrodzi wam wszystko" - wyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości