Wiktoria wyrzuciła Kaspra z "Hotelu Paradise". "Decyzja sama w sobie nie była trudna"

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Wiktoria wyrzuciła Kaspra z "Hotelu Paradise"

W "Hotelu Paradise" emocje sięgnęły zenitu po ostatnim Rajskim Rozdaniu. Wiktoria podjęła decyzję, która zaskoczyła wszystkich widzów, a Klaudia El Dursi dolała oliwy do ognia. Z programu odpadły dwie osoby. Jak Wiktoria tłumaczy swoją decyzję?

To, że Wiktoria czuła do Kaspra coś więcej, jest jasne dla wszystkich widzów "Hotelu Paradise". Niestety jej uczucia nie były odwzajemnione. Po krótkim zauroczeniu Kasper postanowił wrócić do poprzedniej partnerki — Karoliny, z którą wydawał się naprawdę szczęśliwy. Pech chciał, że Karolina przegrała w sportowej konkurencji, czego konsekwencją było opuszczenie Hotelu Paradise. Kasper wrócił z nową partnerką — Nikolą, ale... ona też nie zabawiła długo w programie. Może to klątwa Kaspra, a może...

"Hotel Paradise". Wiktoria mówi Kasprowi "papa"

Na Rajskim Rozdaniu wydarzyło się coś, czego obawiali się wszyscy, ale... nikt się nie spodziewał. Do Wiktorii podeszli Kasper i Sevag. Uczestniczka stanęła przed najtrudniejszym wyborem — serce czy rozum? I choć serce pękało na milion kawałków, podążyła za rozumem, za co zresztą pochwalili ją widzowie show. Kasper robił wszystko, by utrzymać się w hotelu Paradise, ale czy znów nie zostawiłby Wiktorii, gdyby na przykład — wróciła Karolina? Tego nie wie nikt. I nie wiedziała tego również Wiktoria, która nie chciała ryzykować i położyła swoją dłoń na dłoni Sevaga, ocalając najlepszego przyjaciela w programie.

Jak tłumaczy swoją decyzję?

"Hotel Paradise". Luiza szczerze o nowej edycji. Wiemy, komu kibicuje
"Hotel Paradise". Luiza szczerze o nowej edycji. Wiemy, komu kibicuje

"Hotel Paradise". Wiktoria wyrzuciła Kaspra z programu. "Decyzja nie była trudna"

Wiktoria postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań od internautów po ostatnim odcinku "Hotelu Paradise". Internauci byli ciekawi, czy trudno było jej podjąć decyzję o wyrzuceniu z programu chłopaka, który bardzo jej się podobał.

"Decyzja sama w sobie nie była trudna, ponieważ mówiłam od początku, że wybiorę Sevaga, a słowa dotrzymuję, więc wiedziałam, że muszę to zrobić, nawet jeśli to będzie trudne. Bardzo nie chciałam, żeby obaj za mną stawali" - zaczęła i dodała:

"Wiadomo, byłam zauroczona, więc w swojej głowie widziałam jeszcze cień szansy dla tej relacji, ale patrzyłam na to, jak ta historia się potoczyła wcześniej pomiędzy nami i nie chciałam popełniać tych samych błędów".

"Hotel Paradise". Wiktoria szczerze o relacji z Karoliną

Fani "Hotelu Paradise" zapytali Wiktorię o to, jak wyglądają jej relacje z Karoliną, z którą od początku walczyła o względy Kaspra.

"Mam masę pytań o to. Na co dzień kontaktu nie mamy, ale ogólnie mamy normalny, dobry kontakt. Widujemy się na imprezach hotelowych i tak dalej. Wiadomo, z niektórymi się pisze codziennie i widuje częściej, bo jesteście w tym samym mieście na przykład, a z innymi mniej" - odpowiedziała.

Zręcznie wybrnęła?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/wiki_hotelparadise5official/

Pozostałe wiadomości