Jay i Eliza z "HP" się rozstali? Film o zdradzie zaniepokoił fanów

Eliza i Jay z "HP"
Eliza i Jay z "HP"
Źródło: Facebook @Hotel Paradise TVN7
Eliza Milewska i Jeremiah "Jay" Dąbrowski to jedna z najbardziej znanych par ze wszystkich edycji "Hotelu Paradise". Poznali się w 5. sezonie, a strzała Amora trafiła ich niemal od razu. Jakiś czas temu wyjechali w długą podróż po Afryce, a po powrocie zaczęli wić wspólne gniazdo. Niestety internauci mają wątpliwości, czy ich relacja przetrwała. Wszystko przez film o zdradzie.

Eliza Milewska i Jeremiah "Jay" Dąbrowski długo mówili o sobie "miłość na całe życie". Wiele jednak wskazuje na to, że coś mogło się zmienić. Z ich kont w mediach społecznościowych poznikały wspólne zdjęcia i filmy.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

ELIZAJAY_RELACJA
Jay i Eliza z "Hotelu Paradise" szczerze o swoim zachowaniu w show. Żałują tego samego
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jay i Eliza z "Hotelu Paradise" są jeszcze w związku?

Eliza Milewska i Jeremiah "Jay" Dąbrowski z "Hotelu Paradise" systematycznie relacjonowali swoje zagraniczne wojaże i to, jak spędzają wspólnie wolne chwile. Na ich profilach w mediach społecznościowych aż roiło się od fotografii i filmów pełnych wyznań miłości i okazywania uczuć. Tym bardziej internautów zaniepokoiło to, że od dawna nic nowego nie dodali oraz że stare materiały zostały usunięte.

Oliwy do ognia spekulacji dodał też fakt, że Jay opublikował nagranie poświęcone... zdradzie. Zrealizował wymowne wideo, w którym otrzymuje informację, że jego ukochana nie była wierna. Nie wiemy jednak na ten moment czy wideo było związane z jego doświadczeniami, czy jest jedynie filmem obrazującym uczucia osoby zdradzonej. Zobaczcie sami:

"Hotel Paradise" - Jay i Eliza się rozstali?

Internetowi detektywi szybko przystąpili do śledztwa w sprawie związku Jaya i Elizy. Para jeszcze w kwietniu tego roku informowała, że wspólnie remontuje swój dom. Zrobiła to za pośrednictwem TikToka:

2 maja 2024 roku pod jednym z postów na Instagramie Jay Dąbrowski odpowiedział obserwatorowi, że jest w związku z Elizą. Choć oboje pousuwali wiele postów, w tym niemal wszystkie wspólne, pytania od internautów na temat ich relacji się mnożą. Te zadane przed kilkoma dniami wciąż zostają jednak bez odpowiedzi. Jak myślicie, czy Jeremiah Dąbrowski i Eliza Milewska postanowili się rozstać?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Facebook @Hotel Paradise TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości