Joachim Zeiske z "Gogglebox" przeszedł metamorfozę. "Ostre cięcie"

Joachim Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Joachim Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Źródło: Player
Joachim Zeiske jest znany widzom TTV z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Syn Izy Zeiske postanowił odświeżyć fryzurę. Zdecydował się na "ostre cięcie". Na Instagramie pochwalił się efektami metamorfozy.

Joachim Zeiske wraz z mamą od wielu lat komentują znane i popularne programy telewizyjne, a także filmy czy seriale w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Mężczyzna brał udział również w innych produkcjach TTV m.in. takich jak "Nasi w mundurach". Widzowie bardzo go polubili, dlatego z zaciekawieniem śledzą jego losy. Uczestnik udowodnił już, że nie boi się eksperymentować z wyglądem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Izabela Zeiske o relacji z adoptowanymi dziećmi. Wciąż mają kontakt

Joachim Zeiske z "Goglebox. Przed telewizorem" odświeżył fryzurę

Joachim Zeiske rzadko dzieli się informacjami na swój temat w mediach społecznościowych. Ostatnio pojawił się na nagraniach do nowego sezonu programu "99 - Gra o wszystko. VIP". Syn Izabeli Zeiske zaskoczył wszystkich zmianą fryzury. Do tej pory nosił długie włosy do ramion, dlatego nowy look był niemałym szokiem dla fanów. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych internautów, którzy porównywali go do Justina Timberlake'a.

Uczestnik programów TTV poszedł o krok dalej. Podczas ostatniej wizyty u fryzjera jeszcze bardziej skrócił włosy i podkręcił loki. Znów zdecydował się na trwałą ondulację. Na relacjach na Instagramie pokazał niesamowitą nową fryzurę.

"Ostre cięcie" - podpisał fotografię.

Jednak uwagę przykuwa nie tylko odświeżony wygląd uczesania mężczyzny. Od jakiegoś czasu Joachim Zeiske bardzo dba o firmę fizyczną. Regularne treningi na siłowni przyniosły skutek. Zobaczcie tę metamorfozę:

Joachim Zeiske z "Gogglebox..." przeszedł metamorfozę
Joachim Zeiske z "Gogglebox..." przeszedł metamorfozę
Źródło: Instagram

Iza Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" o partnerce syna

Podczas nagrywania 4. sezonu programu "99 – Gra o wszystko. VIP" Dagmara Olszewska z cozatydzien.tvn.pl miała okazję porozmawiać z uczestnikami. Nie mogło zabraknąć pytań do Izy Zeiske na temat relacji z synem. Choć, jak to w rodzinie, zdarza się im sprzeczać, to zawsze mogą na siebie liczyć. Czy Iza obawia się momentu, gdy Joachim przyprowadzi do domu ukochaną osobę?

Ja przypuszczam, że w każdej matce jakaś zazdrość drzemie i trzeba umieć mądrze do tej zazdrości podejść. Tak że ja już kiedyś miałam namiastkę tego. Będę się cieszyła, jeżeli to będzie dziewczyna porządna, znaczy porządna, czyli taka normalna dziewczyna, która będzie mu odpowiadała i będę widziała, że jest taka, jak ja dla mojego męża — wyznała na temat zazdrości o syna.

Według Izy Zeiske przyszła synowa musi dbać o swojego mężczyznę. Najważniejsze dla niej jest szczęście syna, dlatego jeżeli on będzie zadowolony, to nie będzie ingerować w ten związek.

— [...] Jeżeli będą się zgrywać, będą zadowoleni, szczęśliwi razem, to mi nic do tego — stwierdziła na koniec.

Joachim Zeiske
Joachim Zeiske
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości