Justyna Hołubowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8" - kim jest uczestniczka nowej edycji?

Justyna Hołubowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8"
Justyna Hołubowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8"
Źródło: TVN
Justyna Hołubowicz to uczestniczka 8. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Co wiemy o jej życiu prywatnym? Skąd pochodzi, ile ma lat?

Bohaterami 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są: Maciej Mikołajczak, Patryk Aniśko, Przemysław Wereszczyński, Marta Milkiewicz, Marta Podbioł oraz Justyna Hołubowicz. Justyna jest zdecydowana i wie, czego chce. Planuje jak najszybciej założyć rodzinę. Czy jej nowy mąż ma podobne marzenia?

Justyna Hołubowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8" - kim jest, wiek, związki

Justyna Hołubowicz ma 31 lat i pochodzi z Gołdapi, ale na co dzień mieszka w Warszawie. Jest rękodzielnikiem. Ma własną firmę i tworzy biżuterię z modeliny. Jej ostatni związek trwał dwa lata, ale rozstała się z partnerem, gdyż mieli inne poglądy na świat, potrzeby i wartości. Dziewczyna chciałaby założyć już rodzinę i mieć dzieci, na co nie był gotowy jej partner.

Justyna Hołubowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8" - mąż

Justyna Hołubowicz marzy o tym, aby założyć rodzinę. Jak twierdzą jej bliscy, kobieta ma twardy charakter i śmiało dąży do celu. Rodzice byli w szoku, kiedy poinformowała ich o swoich planach udziału w programie, ale zaakceptowali jej decyzję. Mężem Justyny został Przemysław Wereszczyński. 31-latce bardzo przypadł do gustu dopasowany do niej partner.

Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o decyzji i rozstaniu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Justyna Hołubowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8" - Instagram

Justyna Hołubowicz prowadzi konto na Instagramie. Jej nick to @justyna_wypieczone_bizu. Na swoim profilu często publikuje zdjęcia swojego ukochanego pieska - brązowego jamnika oraz promuje swoją bliżuterię.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21.35 na antenie TVN oraz w serwisie player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości