Kacper z "Hotelu Paradise 8" stworzy parę z Adą? "Musicie zobaczyć..."

Kacper z "Hotelu Paradise 8" o Adzie
Kacper z "Hotelu Paradise 8" o Adzie
Źródło: Materiały prasowe TVN7
W "Hotelu Paradise 8" zaszło sporo zmian. Decyzja Kseni niosła bowiem za sobą spore konsekwencje. W programie zostały tylko dwie pary, a reszta uczestników została singlami. Czy taka sytuacja da mieszkańcom raju możliwość o stworzenie zupełnie nowych relacji? Kacper jak na razie nie jest zadowolony z bycia z Olą, a niedawno zapytał internautów, z kim powinien się sparować. Zgadnijcie, co powiedział na temat Ady!

Kacper Bleja jest uczestnikiem "Hotelu Paradise 8", który dołączył do mieszkańców raju dosyć niedawno. W programie jako pierwszych poznał panów i to przez ich pryzmat miał wyrobić sobie zdanie na temat relacji oraz ich uroczych partnerek. Gdy zjawił się w wietnamskiej willi, od razu w oko wpadła ma Ola. Choć zadeklarowali sobie wzajemną lojalność, szybko okazało się, że to ich charaktery mogą stanąć im na drodze do finału.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

KLAUDIAELDURSI_SY_PROGRAM
Klaudia El Dursi o nowym sezonie "Hotelu Paradise". Jak brak powrotów wpłynął na rozgrywkę?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kacper z "Hotelu Paradise 8" o relacji z Adą

Choć w tej parze nie działo się najlepiej, wszyscy zwrócili wzrok w stronę Ady i Bartka. Ta dwójka, mimo dosyć obiecujących początków, przechodzi ogromny kryzys. Wzajemne niezrozumienie i ciągłe pretensje Bartka sprawiają, że Ada ma dosyć. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zasugerowała nawet, że być może opuści program. Czy ich relacja nie przetrwa, czy może dojdzie do zupełnie innego obrotu spraw?

W zależności od tego gdzie oglądacie program, dziś lub jutro zaczynamy nowy tydzień, który będzie kontynuacją mega słabych dla mnie chwil. Myślałam, że moje wejście było ciężkie, aż do konfliktu z moim hotelowym partnerem. Przyznam szczerze, że na tym etapie czułam, jak gasnę i mocno siadała mi psycha… Uważam, że powinnam dostać Oscara za nieskończone pokłady cierpliwości. Myślicie, że jest nadzieja i jestem w stanie przetrzymać ten najgorszy czas? Czy raczej odpuszczę i dobrowolnie odejdę z programu? 
- napisała.

Tymczasem kryzys w relacji Oli i Kacpra zasiał ziarno niepewności! Na najbliższym Rajskim Rozdaniu to panie będą zagrożone, a zgodnie z decyzją Kseni tylko Ada i Bartek oraz właśnie Ksenia i Oskar tworzą aktualnie pary. Reszta grupy to weseli single, którzy, być może, otrzymali niepowtarzalną okazję, by wyrwać się z nierokujących relacji. Wiele wskazuje na to, że jedną z nich stworzyli Ola i Kacper. Mężczyzna w niedawno zorganizowanej zabawie zapytał internautów z kim, ich zdaniem, powinien stworzyć parę. Jeden z internautów zasugerował Adę! Przy okazji wyjawił kilka zaskakujących szczegółów.

"Ada mnie trochę zraziła na początku do swojej osoby, różne filozofie życia, dodatkowo Bartek powiedział mi, że chciał z nią stworzyć relację również po hotelu. Co prawda gdybym czuł, że ja z nią również mogą stworzyć na tamtym etapie coś poważnego, to nie przeszkadzałoby mi to w podbojach, ale w związku z tym, że nic takiego wtedy nie czułem, było jak było. A co będzie dalej, musicie zobaczyć" - dodał na koniec.

Czy to oznacza, że trakcie najbliższego sparowania Ada może trafić w objęcia Kacpra? Dowiemy się już niedługo.

Kacper z "Hotelu Paradise 8" o Adzie
Kacper z "Hotelu Paradise 8" o Adzie
Źródło: Instagram

Ola z "Hotelu Paradise 8" ma dosyć swojego partnera!

Nowi uczestnicy nie mają łatwych początków. Muszą w końcu dołączyć do dosyć zgranej grupy, w której może być kilka dosyć pewnych siebie par. Jak na razie w ósmym sezonie "Hotelu Paradise" świeżo upieczeni hotelowicze radzą sobie całkiem nieźle!

Kacper od razu zwrócił uwagę na Olę i już w pierwszych godzinach pobytu w raju wyznał, że tylko w niej dostrzega potencjał na stworzenie relacji. Gdy uczestniczki musiały podjąć decyzję o tym, czy chcą stworzyć parę z nowym mieszkańcem, tylko ona podniosła rękę. Tak oto powstał nowy duet, który deklarował sobie lojalność. Ale czy na pewno?

Już pierwsze wspólnie spędzone chwile pokazywały, że nie wszystko się między nimi układa. W trakcie jednej z konkurencji Kacper upadł na tyle boleśnie, że niezbędna była wizyta u specjalisty. W trakcie jego nieobecności odbyła się mała, spontaniczna impreza. Panie zorganizowały karaoke w wannie, po czym Ola w rozmowie z mężczyzną wyznała, że była to najlepsza impreza. Nie raczyła jednak powiedzieć, dlaczego i ucięła temat. Kacprowi zachowanie kobiety nie przypadło do gustu i poczuł się urażony. Podczas śniadania doszło do ostrej wymiany zdań. Mężczyzna coraz częściej zauważał w partnerce zachowania charakteryzujące osoby, od których w codzienności raczej stroni.

Czy mają szansę na stworzenie stałej relacji? Szczególnie że Olę coraz bardziej ciągnie do... Jędrzeja!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości