Kasia i Andrzej Gąsienicowie pokazali nowe zdjęcie. Fani: "Jaki jest wasz sekret"?

Kasia i Jędrek Gąsienica z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Kasia i Jędrek Gąsienica z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Źródło: TTV
Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie to jedna z najbardziej znanych par z telewizji TTV. Sympatię widzów zaskarbili sobie występami w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowali swój małżeński portret. Pod zdjęciem w kilka chwil pojawiły się setki komentarzy od zachwyconych internautów.

"Gogglebox. Przed telewizorem" od lat nieprzerwanie wzbudza zainteresowanie i ciekawość widzów telewizji TTV. Jedną z par, która systematycznie występuje w produkcji, jest Katarzyna Gąsienica i Andrzej Gąsienica - małżonkowie, w których płynie góralska krew. 

Katarzyna Gąsienica i Andrzej Gąsienica pokazali małżeński portret 

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie postanowili uaktualnić swoje wspólne fotografie w mediach społecznościowych. Ich romantyczny, małżeński portret spotkał się z dużą aprobatą internautów. Na Instagramie w kilka chwil pojawiły się setki komentarzy z gratulacjami, wyrazami podziwu i radami na dalsze szczęśliwe, małżeńskie życie.  

"Wspaniale się na Was patrzy. Wciąż widać miłość w oczach" - napisała jedna z internautek. 

"Zakochana para! To widać i czuć! Jaki jest Wasz sekret, że po tylu latach wciąż wyglądacie na tak zauroczonych sobą?" - zapytała obserwatorka Katarzyny Gąsienicy. 

"Najważniejsze, to patrzeć w tym samym kierunku. Wspaniałości Wam życzę na dalsze lata" - czytamy w komentarzach. 

Katarzyna Gąsienica i Andrzej Gąsienica - związek i rodzina

Katarzyna Gąsienica i Andrzej Gąsienica szybko stali się jednym z najbardziej lubianych małżeństw z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Chętnie pokazywali widzom swoją codzienność i często przemycali w niej elementy góralskich strojów, gwary i obyczajów. 

"Pochodzę z najstarszego rodu góralskiego, czyli od Gąsieniców i mam taką ciekawostkę. Mój pradziadek był jednym z wielu, który wynosił między innymi krzyż na Giewont. Czuję, że to jest moje miejsce na ziemi" - powiedział Andrzej Gąsienica.

Małżeństwo nie kryło też swojego płomiennego uczucia i radości ze wspólnego życia. W wywiadzie dla dziendobry.tvn.pl opowiedzieli o tym, jak prywatnie wyglądają ich rodzinne relacje. 

"Ja się w 100% łączę z tym regionem i uwielbiam folklor podhalański. Wszystkie te wzory, wszystkie te kwiaty, ja to przemycam w modzie codziennej i naprawdę szanuję rękodzieło. (...) Przeciwieństwa się przyciągają i my jesteśmy stuprocentowym tego poświadczeniem" - podsumowała Kasia Gąsienica.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości