Kto wystąpi w programie "Nasi w mundurach" w TTV? Znamy listę uczestników! [TYLKO U NAS]

Nasi w mundurach -TTV
Nasi w mundurach -TTV
"Nasi w mundurach" to nowa propozycja od TTV. Ośmiu bohaterów znanych ze stacji spotka się na poligonie wojskowym, aby przejść bardzo wymagające szkolenie. Jak zwykle ich zmagania dostarczą widzom nie lada rozrywki. Kto wystąpi w nowym show?

Program "Nasi w mundurach" to polska wersja norweskiego formatu "Celebrity Task Force". Ośmiu mężczyzn znanych ze stacji TTV weźmie udział w programie, w którym przejdą wymagające szkolenie wojskowe. Są w różnym wieku, mają odmienne poglądy i doświadczenia. Jak poradzą sobie w zmuszających do wysiłku zadaniach?

"Nasi w mundurach" – o czym jest program?

Przed uczestnikami "Naszych w mundurach" 12 dni ciężkich ćwiczeń i cel – ukończenie wojskowego szkolenia. Nie będzie lekko. Na wodzie, lądzie oraz w powietrzu – uczestnicy będą zdobywać nowe umiejętności, które mogą przydać się w wielu ekstremalnych sytuacjach. Pod okiem dowódców służb mundurowych z wieloletnim doświadczeniem, będą trenować wytrwałość i przełamywać własne słabości. Sprawdzą, czy potrafią odnaleźć się w trudnych warunkach i zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich. W ostatnim odcinku tylko wybrani będą mogli przystąpić do finałowego zadania. Który z nich wytrwa najdłużej?

"Nasi w mundurach". Dowódcy zrobili kipisz rekrutom

"Nasi w mundurach" – uczestnicy

Wiemy już, kto zmierzy się z trudnym, wojskowym szkoleniu. W programie "Nasi w mundurach" wystąpią:

Nasi w mundurach -TTV
Nasi w mundurach -TTV
Źródło: TTV

Jan Pirowski -  prezenter telewizyjny i dziennikarz, gospodarz programów emitowanych na antenie stacji TTV - "DeFacto" oraz "Pierwszy raz za granicą".  Był także uczestnikiem kolejnego sezonu "99. Gra o wszystko" z udziałem gwiazd. 

Krzysztof Ufnal - znany z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Na kanapie siedzi z Konradem Mariańskim i Kubą Felińskim. Brali wspólnie udział w "99. Gra o wszystko". Krzysztof Ufnal i Jan Pirowski byli także prowadzącymi format "Kto to kupi?".

Piotr Sikora - znany jako "Stalowy" z programu "Złomowisko PL". Jest szefem Piotro-Stalu, który pojawia się w programie Discovery Channel od wielu lat. To firma zajmująca się skupem i sprzedażą złomu stalowego i metali kolorowych, a także auto kasacją i sprzedażą części. "Stalowy" wystąpił też jest w programie "Dobra robota".

Maciej Liziniewicz - znany jako "Pan Serce" z programu "Palacowe love". To pastor i terapeuta par. Jak sam przyznaje, jest w programie mentorem emocji, przewodnikiem w świecie relacji.

Damian Nagana - jeden z uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Programy telewizyjne komentuje razem z Markiem Morusem i Mateuszem "Big Boyem" Borkowskim. Brał też udział w show "99. Gra o wszystko" z udziałem gwiazd. 

Mateusz "Tarzan" Leśniak - bohater "Królowych życia". Zawodnik mieszanych sztuk walki. Partner Anny Renusz. Brał także udział w programie "99. Gra o wszystko".

Jędrek Gąsienica - bierze udział w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" razem z żoną Kasią Gąsienicową. Zaszedł daleko w edycji VIP programu "99. Gra o wszystko".

Joachim Zeiske - jeden z uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Razem z mamą Izabelą Zeiske brał udział w programie "99. Gra o wszystko".

Nasi w mundurach - TTV
Nasi w mundurach - TTV
Źródło: TTV

"Nasi w mundurach" – kiedy emisja w TV?

Premierowe odcinki "Naszych w mundurach" można oglądać codziennie o godz. 22.00 w telewizji TTV. Program będzie liczyć 6 odcinków. Ostatni wyemitowany zostanie 30 października 2022 roku.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

podziel się:

Pozostałe wiadomości