Kinga nie pojawiła się na spotkaniu z uczestnikami "TL". Wyjawiła prawdziwy powód nieobecności

Kinga z "True Love"
Kinga z "True Love" nie pojawiła się na urodzinach Sary. Wyjaśniła, dlaczego
Źródło: Instagram @truelove.tvn7
Kinga z "True Love" nie uczestniczyła w ostatnim spotkaniu ekipy. Internauci wprost zapytali ją, jak się czuje z odsunięciem od grupy. Jak się okazało, uczestniczka show miała powód, by odmówić spotkania ze znajomymi z programu. Dodatkowo zaktualizowała fanom, co słychać w jej życiu uczuciowym.

Kinga Mendrala jest w bliskich kontakcie z obserwatorami na Instagramie i relacjonuje im swoje życie zawodowe i prywatne. Fani czują się ośmieleni i coraz częściej zadają jej osobiste pytania, chcąc poznać prawdę np. o jej relacjach z uczestnikami "True Love". Ostatnio dowiedzieliśmy się, że kilkoro z nich spotkało się na urodzinach Sary Urban. Jednak na zdjęciach z imprezy nie dostrzeżono Kingi.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

saraurban
"True Love". Sara Urban zapowiada premierę singla. Posłuchajcie fragmentu!
Źródło: Sara Urban

Kinga z "True Love" nie pojawiła się na urodzinach Sary. Wyjaśniła dlaczego

Urodziny Sary Urban były doskonałą okazją na ponowne spotkanie niektórych uczestników "True Love". Po zakończeniu programu narodziło się wiele przyjaźni. Sara nawiązała taką relację z Oliwią, ale również z Julią świetnie się dogaduje. Co ciekawe Julia i Mateusz wspólnie podróżowali autem na przyjęcie urodzinowe koleżanki. W programie Kinga i Mateusz przez chwilę stanowili parę i bardzo się wspierali. Jednak kobieta nie dołączyła do ekipy. Fani zapytali dlaczego.

Internauci zadali Kindze pytanie, jak czuje się ze świadomością "odcięcia od imprez z ekipą 'TL'". Uczestniczka show zaprzeczyła, że coś takiego ma miejsce.

"Absolutnie nie mam żadnego odcięcia od ekipy" - odpowiedziała i na dowód pokazała zdjęcie z Oliwią. Kinga nie mogła wziąć udziału w imprezie urodzinowej Sary, bo w tym samym czasie uczestniczyła w przyjęciu urodzinowym dwóch innych koleżanek. Podkreśliła jednak, że gdyby te wszystkie imprezy działy się w tym samym mieście, to na pewno pojawiłaby się na wszystkich.

Kinga Mendrala wyjaśniła nieobecność na urodzinach Sary  z "True Love"
Kinga Mendrala wyjaśniła nieobecność na urodzinach Sary z "True Love"
Źródło: Instagram @kingamendrala

Co z relacjami Kingi z pozostałymi uczestnikami "True Love"? Kobieta jakiś czas temu publikowała z Przemkiem zmysłowe zdjęcia. Zdradziła, że mężczyzna się do niej zalecał, ale ich znajomość pozostała na gruncie zawodowym.

"Nie jesteśmy ze sobą w związku, natomiast karty zostały wyłożone. Utrzymujemy kontakt, ale bardziej na stopie zawodowej, każdy ma swoje życie. Warto jednak zaznaczyć, że nie mamy zwykłej znajomości, bo uważam, że obydwoje jesteśmy na swój sposób niezwykli" - potwierdził Przemek w wiadomości do fanów na Instagramie. 

Kinga w programie widziała swoją przyszłość jedynie z Marcinem. Niestety historia tych dwojga była na tyle burzliwa, że oboje zamknęli już ten rozdział.

Kinga nie odcina się od uczestników "True Love"
Kinga nie odcina się od uczestników "True Love"
Źródło: Instagram @kingamendrala

Kinga Mendrala z "True Love" spotyka się z Kamilem z "HP All Stars"?

Kinga wyznała fanom, że od 8 maja nie nawiązała nowej romantycznej relacji. Jest singielką i czuje się z tym bardzo dobrze. "Szczęścia nie szukam w facecie" - powiedziała na Instagramie. Jednak kilka dni temu fanów zaskoczyło pewne odkrycie. Okazało się, że Kinga relaksowała się w górach w towarzystwie Kamila Piórkowskiego, którego jeszcze niedawno mogliśmy obserwować w "Hotelu Paradise All Stars".

Kinga zagościła na Instastories Kamila, który także jest singlem. Znów pojawiły się domysły i spekulacje, czy może łączy ich coś więcej. Zapytaliśmy więc Kingę Mendralę, czy wspólny wypad w góry, to początek jakiejś bliższej znajomości z Kamilem Piórkowskim. Kobieta powiedziała, że zna uczestnika "HP" kilka lat.

- I jest to znajomość koleżeńska, ale kto wie - wyjawiła, zostawiając nutkę niepewności.

Kinga Mendrala o relacji z Kamilem
Kinga Mendrala o relacji z Kamilem
Źródło: Instagram @kingamendrala

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @truelove.tvn7

podziel się:

Pozostałe wiadomości