Natasza Urbańska pokazała, jaką była nastolatką. Tak się dawniej stylizowała. Córka jest do niej podobna?

Natasza Urbańska
Natasza Urbańska w dzieciństwie. Córka jest do niej podobna?
Źródło: MWMEDIA
Natasza Urbańska coraz śmielej wprowadza córkę do świata show-biznesu. Piosenkarka i aktorka wspiera nastoletnią Kalinę w jej pierwszych artystycznych krokach. Dziewczyna wyrasta na piękną kobietę. Jej mama udostępniła zdjęcie, gdy sama była w podobnym wieku. Zobaczcie, jaką nastolatką była Natasza Urbańska.

Ciężko uwierzyć, że Natasza Urbańska skończyła w tym roku 45 lat. Piosenkarka zachwyca młodzieńczym urokiem i energią, którą prezentuje na scenie i w nowych projektach. Gwiazda opiera swój wizerunek na odważnym i młodzieżowym looku. Niedawno wraz z córką Kaliną wystąpiła w kampanii reklamowej znanej marki odzieżowej. Czy pociecha Nataszy Urbańskiej jest podobna do mamy? Teraz możecie porównać zdjęcia Kaliny do fotografii artystki w nastoletnim wieku.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

NATASZA_SIOSTRA
Natasza Urbańska o relacjach z siostrą. Są swoim przeciwieństwem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Natasza Urbańska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Córka jest do niej podobna?

Natasza Urbańska uwielbia eksperymentować z wyglądem. W swojej karierze wielokrotnie zaskakiwała fanów nowymi wcieleniami, zmieniała fryzury, stylizacje. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl wspominała o tym, że nie lubi być szufladkowana.

- Ciągle czegoś poszukuje i cały czas ryzykuje też ze swoim wizerunkiem. Wrócę tu do mojej ostatniej płyty "Rajd 44", gdy obcięłam się al'a David Bowie i to było dla mnie szokujące, ta krótka czuprynka i długie włosy. Jeszcze kilka lat temu nie pozwoliłabym na to sobie, bo drżałabym o mój wizerunek, a teraz... czemu nie — mówiła.

Natasza Urbańska udostępniła na Instagramie zdjęcie z przeszłości. Właśnie tak wyglądała jako nastolatka. Jako dziewczynka chodziła w klasycznych stylizacjach. Na zdjęciu ma szkolny plecak. Już wtedy szlifowała umiejętności gimnastyczne i taneczne, by później wykorzystać je w pracy w Teatrze Buffo. Jej śladami idzie teraz Kalina Józefowicz. 14-latka ma za sobą pierwsze sukcesy sceniczne. Brała udział w musicalu "Metro".

Czy Kalina Józefowicz jest podobna do mamy? Porównajcie zdjęcie Nataszy Urbańskiej z młodości oraz nagranie, na którym jest z córką. Obie wzięły udział w kampanii marki odzieżowej skierowanej zarówno dla nastolatków, jak i dojrzałych kobiet.

Natasza Urbańska pokazała, jak wyglądała jako nastolatka
Natasza Urbańska pokazała, jak wyglądała jako nastolatka
Źródło: Instagram @nataszaofficial

Natasza Urbańska o kolejnym dziecku. Czuła presję otoczenia?

Natasza Urbańska doczekała się jednego dziecka. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz zdradziła, że zdarzało się, że była pytana o powiększenie rodziny i kolejną pociechę. Artystka wyjaśniła, skąd jej zdaniem biorą się takie pytania.

- Oczywiście, że były te pytania, ale też pojawiają się, bo nasze społeczeństwo w ten sposób funkcjonowało. Teraz to myślenie już się troszeczkę zmienia. Kiedyś było na to przyzwolenie, kiedy przyjeżdżałeś na urodziny do cioci, do babci i każdy pytał: "a kiedy będzie wnuk?". To było zupełnie naturalne i ludzie mają taką jakby odwagę czy niefrasobliwość w zadawaniu tych pytań, nie zdają sobie często sprawy, jak bardzo mogą zranić drugą osobę, która stara się o dziecko i chciałaby uniknąć tych pytań i odpowiedzi na nie, ale to nie tylko w sprawie ciąży, ale często są zadawane te trudne pytania i ciężko czasem reagować, bo ręce opadają — powiedziała aktorka.

Gwiazda wyznała, w jaki sposób walczyłaby z presją otoczenia.

Gdybym otrzymała takie pytanie, powiedziałabym, że to moja prywatna sprawa i koniec tematu, bo są sprawy, o których nie rozmawia się ze wszystkimi, bo one powinny być zarezerwowane tylko dla najbliższych, ale do tego też trzeba dojrzeć. Bo jeszcze parę lat temu pewnie nie umiałabym tak odpowiedzieć, a teraz już ta asertywność jest zbudowana i pewnie bym tak odpowiedziała. Czy to jest anonimowy Internauta, czy dziennikarz, czy koleżanka spotkana po latach, odpowiedź byłaby taka sama
- zdradziła w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości