Programy

Klaudia El Dursi pokazała odważne zdjęcie. "Wybaczcie, teraz jestem zajęta"

Programy

Klaudia El Dursi w rajskim wydaniu

Klaudia El Dursi jest gospodynią randkowego show "Hotel Paradise". Jej programowe stylizacje zachwycają fanów. Niedawno prezenterka zaskoczyła internautów, publikując piękne zdjęcie w bikini.

Klaudia El Dursi przez wiele lat próbowała dostać się do świata polskiego show-biznesu. Dopiero udział w "Top Model" otworzył jej bramę do kariery. Choć "złoty bilet" nie zapewnił jej zwycięstwa, modelka otrzymała propozycję poprowadzenia randkowego show. Klaudia El Dursi od pierwszej edycji jest gospodynią "Hotelu Paradise", dzięki czemu znaczną część roku spędza poza granicami Polski. Na swoim koncie na Instagramie dzieli się z fanami pięknymi zdjęciami, na których prezentuje opalone ciało.

Klaudia El Dursi - udział w "Top Model" otworzył jej drogę do kariery

Kiedy przyjechała na casting do "Top Model" bała się, że będzie najstarsza. Klaudia El Dursi miała wówczas 30 lat i dwójkę dzieci. To jej jednak nie zdyskwalifikowało. Uroda uczestniczki zachwyciła jurorów tak bardzo, że otrzymała pierwszy w historii "złoty bilet". Musiała porzucić swoją pracownię krawiecką i wejść do domu modelek. Ostateczne nie udało jej się wygrać programu, ale zdobyła popularność. Niedługo później dostała pracę jako prowadząca randkowego show. Z "Hotelem Paradise" związana jest od pierwszej edycji, jednak udział w programie wiąże się z licznymi wyjazdami. Celebrytka na swoim koncie na Instagramie dzieli się relacjami z pobytu w wyjątkowo pięknych miejscach.

Blondino z "Hotelu Paradise" o kontakcie z Martyną
Blondino z "Hotelu Paradise" o kontakcie z Martyną Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia El Dursi pochwaliła się odważnym zdjęciem

Prezenterka spędzała niedawno czas we Włoszech. Opublikowała zdjęcie, na którym wyleguje się na leżaku. Uwagę internautów zwróciło zachwycające ciało Klaudii El Dursi.

"Wybaczcie, teraz jestem zajęta" - napisała.

Pod postem posypały się komentarze wyrażające zachwyt.

"Omg. Ale Tył Misiu" - napisała jedna z obserwatorek.

"Bogini" - dodała inna.

Prezenterka dba o formę, a miesiące spędzone poza granicami Polski korzystnie wpływają na jej wygląd.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości