Programy

Kolejny sezon "ŚOPW" dobiega końca. Co teraz oglądać? Mamy dla was wspaniałą propozycję!

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Ślub od pierwszego wejrzenia. Australia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia. Australia" to program, który znacznie różni się od rodzimej wersji. Jeżeli podoba wam się polska edycja eksperymentu, to na pewno polubicie też tę australijską. Jakie zasady panują w programie? Przeczytajcie koniecznie!

W najnowszym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia. Australia" dostępnym na Playerze zobaczymy, jak potoczą się losy kolejnych uczestników, którzy zdecydowali się na radykalny krok, którym jest małżeństwo z osobą poznaną w dzień ślubu. Czy eksperci dobrze dobrali pary i pozostaną one w małżeństwie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia. Australia" - o czym jest program?

"Ślub od pierwszego wejrzenia. Australia" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych eksperymentów w telewizji. Eksperci z pomocą nauki stworzyli 11 par z całkiem obcych sobie osób. Nieznajomi spotykają się po raz pierwszy dopiero w dniu ślubu. Przez następne osiem tygodni ich relacje są czujnie obserwowane przez ekspertów. Widzimy, jak rozwijają się ich relacje podczas miesiąca miodowego, wspólnego mieszkania, pobytów u rodzin oraz spotkań z przyjaciółmi.

Wszystkie pary mieszkają w jednym bloku i wspólnie uczestniczą w cotygodniowym przyjęciu. Po ośmiu tygodniach małżonkowie stają przed poważną decyzją. Czy zdecydują się na odnowienie przysięgi i rozpoczną wspólne życie poza programem, czy jednak nie będą chcieli kontynuować związku i pożegnają się na dobre?

Zobacz zwiastun:

"Ślub od pierwszego wejrzenia. Australia"
"Ślub od pierwszego wejrzenia. Australia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia. Australia" - gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia. Australia" zobaczysz na platformie VOD Player.pl. W serwisie dostępne są trzy sezony - 5, 6 i 7.

"Ślub od pierwszego wejrzenia. Australia"
"Ślub od pierwszego wejrzenia. Australia" Źródło: Player

Najnowszy sezon australijskiej wersji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znacznie różni się od polskiego odpowiednika. Uczestniczki i uczestnicy programu poznają się już w czasie wieczorów panieńskich i kawalerskich. Później eksperci stopniowo ujawniają uczestników, którzy mają poślubić osobę, której nigdy wcześniej nie widzieli.

Jedną z bohaterek eksperymentu jest Poppy, matka dwuletnich bliźniaków. 38-latka została samotną matką, gdy jej synowie mieli sześć tygodni. Kobieta jest fotografką. W rozmowie z ekspertem wyznała, że mąż ją zdradzał. Mimo nieudanego związku Poppy cieszy się, że ma dzieci i zgłosiła się do programu, aby stworzyć dla nich pełną rodzinę.

"Ślub od pierwszego wejrzenia. Australia"
"Ślub od pierwszego wejrzenia. Australia" Źródło: Player

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości