Kuba Tomaszczyk zwycięzcą "MasterChefa". Poznaliśmy go jako dziecko - jak się zmienił?

Aktualizacja:
Autor:
Kamila
Jamrożek
Kuba Tomaszczyk znów w kuchni "MasterChefa"

W 11. edycji "MasterChefa" zobaczyliśmy znaną twarz. Wśród uczestników, którzy walczyli o miejsce w finałowej 14 znalazł się Kuba Tomaszczyk znany z programu "MasterChef. Junior". Jak dziś wygląda finalista pierwszej edycji konkursu dla dzieci?

Kuba Tomaszczyk dotarł do finału pierwszej edycji programu "MasterChef Junior". Gdy oglądaliśmy go w programie, miał zaledwie 12 lat i był uroczym chłopcem. Dziś ma 19 lat i znów znalazł się w kuchni "MasterChefa". Jak teraz wygląda?

"MasterChef Junior". Jak dziś wygląda Kuba Tomaszczyk z pierwszej edycji?

Kuba Tomaszczyk z pierwszej edycji "MasterChef Junior" gotowania uczył się od najmłodszych lat. Z kuchnią zapoznała go jego babcia, która zaszczepiła w nim miłość do gotowania. Chłopak uwielbiał oglądać program "MasterChef" dla dorosłych i bez wahania zgłosił się do pierwszej edycji odpowiednika kulinarnego show dla najmłodszych kucharzy. 12-letni wówczas Kuba Tomaszczyk na castingu do programu przygotował ślimaki z ciasta francuskiego z tuńczykiem i sosem czosnkowym.

Chłopiec zachwycił jury swoim talentem i udało mu się dotrzeć do finału pierwszej polskiej edycji "MasterChef Junior". Ostatecznie zajął drugie miejsce. W finale wygrała Natalia Paździor. Po udziale w programie słuch o nim zaginął, aż do tej pory.

"MasterChef Junior". Jak dziś wygląda Kuba Tomaszczyk z pierwszej edycji?
"MasterChef Junior". Jak dziś wygląda Kuba Tomaszczyk z pierwszej edycji? Źródło: TVN

Kuba Tomaszczyk dostał się do "MasterChefa"

Kuba Tomaszczyk ma obecnie 19 lat i jest uczniem technikum w Tychach. Na castingu do "MasterChefa" chłopak przygotował stek z tuńczyka z czarnuszką, dzikim ryżem i pesto kolendrowo-bazyliowym.

Kuba Tomaszczyk jest aktywny na Instagramie. Prowadzi profil o nazwie @kuba.tomaszczyk. Zdolny kucharz bardzo wyrósł i nie jest już małym chłopcem, a nastolatkiem. Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda.

Kuba Tomaszczyk dostał się do "MasterChefa"
Kuba Tomaszczyk dostał się do "MasterChefa" Źródło: TVN

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości