Programy

Małgorzata Rozenek-Majdan i Maciej Musiałowski gośćmi Kuby Wojewódzkiego. Kiedy oglądać?

Programy

Aktualizacja:
Autor:
Kamila
Jamrożek
Małgorzata Rozenek-Majdan i Maciej Musiałowski gośćmi Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki opublikował na Instagramie zdjęcie, którym zapowiedział gości w premierowym odcinku swojego show. Będą to Małgorzata Rozenek-Majdan i Maciej Musiałowski.

"A we wtorek u mnie Dobry wieczór TVN, odcinek pierwszy i też na razie jedyny" - zażartował Kuba Wojewódzki na Instagramie, nawiązując do programu "Dzień Dobry TVN", prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek-Majdan. Prezenterka usiądzie na kanapie Kuby Wojewódzkiego razem z aktorem Maciejem Musiałowskim.

"Kuba Wojewódzki" - kim jest Małgorzata Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbarwniejszych postaci w świecie show-biznesu, która wzbudza ogromne emocje fanów. Małżeństwo z Jackiem Rozenkiem, a później byłym partnerem Dody, Radkiem Majdanem, śledzili wszyscy. Małgorzata Rozenek-Majdan doczekała się trójki dzieci. Prowadziła programy TVN takie jak "Perfekcyjna Pani Domu", "Projekt Lady", a obecnie można ją oglądać w programie "Dzień Dobry TVN".

"Kuba Wojewódzki". Nowy sezon. Zapowiedzi
"Kuba Wojewódzki". Nowy sezon. Zapowiedzi

"Kuba Wojewódzki" - kim jest Maciej Musiałowski?

Maciej Musiałowski to młody, polski aktor. Na swoim koncie ma już nominację do Orła za najlepszą główną rolę męską w filmie "Sala samobójców. Hejter". Grał też w serialu TVN "Druga szansa". Brał także udział w trzeciej edycji programu rozrywkowego TVN "Ameryka Express". Aktor ma też talent muzyczny, co udowodnił, nagrywając przebój z Julią Wieniawą.

"Kuba Wojewódzki" - gdzie i kiedy oglądać?

Program Kuby Wojewódzkiego można oglądać na antenie TVN w każdy wtorek o godzinie 22.40. Start nowego sezonu już 6 września. Odcinki emitowane w telewizji oraz materiały dodatkowe są dostępne w player.pl. Kim będą kolejni goście, którzy zasiądą na legendarnych skórzanych kanapach? Tego dowiecie się już niedługo.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości