Karolina Korwin-Piotrowska u Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz wyznał długo skrywaną tajemnicę

Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin-Piotrowska
Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin-Piotrowska
Źródło: player.pl
Za nami kolejny odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. Tym razem na kanapach gościły Karolina Korwin-Piotrowska i Natalia Nykiel. Przed emisją w sieci pojawiło się wiele spekulacji na temat kłótni między prowadzącym a dziennikarką, jednak teraz wszystko wyszło na jaw.

W ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego pierwszym gościem była Karolina Korwin-Piotrowska. Kilka dni przed emisją w sieci pojawiło się wiele spekulacji na temat przebiegu rozmowy, ponieważ zarówno prowadzący jak i dziennikarka opublikowali w mediach społecznościowych fragment programu, w którym zdenerwowana Karolina Korwin-Piotrowska opuszcza studio, wcześniej obrażając Kubę Wojewódzkiego.

Kuba Wojewódzki rozzłościł Karolinę Korwin-Piotrowską?

Niektórzy uważali, że dziennikarz zdenerwował Karolinę Korwin-Piotrowską, a ta nie mając nic do stracenia, powiedziała w programie, co o nim myśli. Pozostali nie wykluczali zaplanowanej wcześniej dyskusji i wyjścia dziennikarki, jednak wszystkiego dowiedzieliśmy się w ostatnim odcinku.

Przerwanie wywiadu i wyjście Karoliny Korwin-Piotrowskiej było wcześniej zaplanowane przez prowadzącego, który chciał w ten sposób nagrać fragment promujący odcinek na platformie player.pl. Zanim jednak do tego doszło, dziennikarze rozmawiali na temat najnowszej książki Karoliny Korwin-Piotrowskiej, poruszającej temat przemocowych zachowań w szkołach artystycznych.

Zobacz wideo:

Andrzej Pągowski o wystawie "Panie i Panny"

Dziennikarz powiedział o molestowaniu

Kuba Wojewódzki postanowił podzielić się swoim wspomnieniem z początków telewizyjnej kariery, kiedy jeden z jego byłych szefów w jednej ze stacji miał dopuścić się wobec niego niewłaściwego zachowania.

"Mam lat 20-22. Dostaję zaproszenie do programu informacyjnego, który oglądało wtedy 15 mln ludzi. [...] À propos wchodzenia to kiepska metafora, bo we mnie chciał wchodzić szef tego programu, dlatego że zaprosił mnie na rozmowę, zaproponował mi pracę, a kiedy wychodziłem, włożył mi rękę do kieszeni i powiedział: 'A co tam masz? Jakieś kartki, listy?'" - powiedział dziennikarz.

Dalej dodał:

"Nie było to fajne. Chłopak, który jest absolutnym romantykiem tego zawodu, przez parę dni nie wie, co powinien zrobić. I kurde jakiś facet mnie obłapywał, a potem był dyrektorem, potem był szefem i wielką fiszą" - dodał Kuba Wojewódzki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości