Małgorzata Rozenek-Majdan i Maciej Musiałowski gośćmi Kuby Wojewódzkiego. Kiedy oglądać?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Maciej Musiałowski gośćmi Kuby Wojewódzkiego
Małgorzata Rozenek-Majdan i Maciej Musiałowski gośćmi Kuby Wojewódzkiego
Źródło: TVN
Kuba Wojewódzki opublikował na Instagramie zdjęcie, którym zapowiedział gości w premierowym odcinku swojego show. Będą to Małgorzata Rozenek-Majdan i Maciej Musiałowski.

"A we wtorek u mnie Dobry wieczór TVN, odcinek pierwszy i też na razie jedyny" - zażartował Kuba Wojewódzki na Instagramie, nawiązując do programu "Dzień Dobry TVN", prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek-Majdan. Prezenterka usiądzie na kanapie Kuby Wojewódzkiego razem z aktorem Maciejem Musiałowskim.

"Kuba Wojewódzki" - kim jest Małgorzata Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbarwniejszych postaci w świecie show-biznesu, która wzbudza ogromne emocje fanów. Małżeństwo z Jackiem Rozenkiem, a później byłym partnerem Dody, Radkiem Majdanem, śledzili wszyscy. Małgorzata Rozenek-Majdan doczekała się trójki dzieci. Prowadziła programy TVN takie jak "Perfekcyjna Pani Domu", "Projekt Lady", a obecnie można ją oglądać w programie "Dzień Dobry TVN".

"Kuba Wojewódzki". Nowy sezon. Zapowiedzi

"Kuba Wojewódzki" - kim jest Maciej Musiałowski?

Maciej Musiałowski to młody, polski aktor. Na swoim koncie ma już nominację do Orła za najlepszą główną rolę męską w filmie "Sala samobójców. Hejter". Grał też w serialu TVN "Druga szansa". Brał także udział w trzeciej edycji programu rozrywkowego TVN "Ameryka Express". Aktor ma też talent muzyczny, co udowodnił, nagrywając przebój z Julią Wieniawą.

"Kuba Wojewódzki" - gdzie i kiedy oglądać?

Program Kuby Wojewódzkiego można oglądać na antenie TVN w każdy wtorek o godzinie 22.40. Start nowego sezonu już 6 września. Odcinki emitowane w telewizji oraz materiały dodatkowe są dostępne w player.pl. Kim będą kolejni goście, którzy zasiądą na legendarnych skórzanych kanapach? Tego dowiecie się już niedługo.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości