Kuba Wojewódzki zaprosił do programu Karolinę Korwin-Piotrowską i Natalię Nykiel. Co się wydarzyło?

Kuba Wojewódzki zaprosił do programu Karolinę Korwin-Piotrowską i Natalię Nykiel.
Kuba Wojewódzki zaprosił do programu Karolinę Korwin-Piotrowską i Natalię Nykiel
Źródło: TVN
Tym razem na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiądą Karolina Korwin-Piotrowska i Natalia Nykiel. Nie obyło się bez skandalu. Tym razem sprowokowana gościni odpowiedziała prowadzącemu w bardzo nieprzewidywalny sposób.

Kuba Wojewódzki rozpoczął nowy sezon swojego kultowego programu. W pierwszym odcinku nowej serii wystąpili Sanah i Tomasz Włosok, w drugim Jaś Kapela i Tomasz Jakubiak, a w trzecim ekipa serialu "BrzydUla". W czwartym epizodzie zobaczymy Karolinę Korwin-Piotrowską i Natalię Nykiel. Nie obyło się bez sensacji.

"Kuba Wojewódzki" - co w czwartym odcinku nowego sezonu?

Już 22 marca na kanale TVN zostanie wyemitowany kolejny odcinek kultowego programu "Kuba Wojewódzki". W programie pojawią się dziennikarka radiowa, telewizyjna, felietonistka oraz pisarka Karolina Korwin-Piotrowska oraz piosenkarka, tekściarka Natalia Nykiel.

Karolina Korwin-Piotrowska wywołała ogromne zainteresowanie widzów przez swoje zachowanie w programie. W zapowiedzi najnowszego odcinka, udostępnionego przez Kubę Wojewódzkiego, dziennikarka skrytykowała prowadzącego, rzuciła książką o stół, po czym opuściła studio programu.

"Przyszłam tutaj po 18 latach i widzę, że zrobiłam bardzo duży błąd, za który mogę tylko siebie przeprosić. Niestety nic się nie zmieniłeś - dalej jesteś głupim ciulem i debilem 60-letnim, i nawet twoje ojcostwo tego nie zmieni" - powiedziała Karolina Korwin Piotrowska w materiale udostępnionym przez prezentera.

Czyżby odcinek był krótszy niż zwykle?

Na kanapie zasiądzie również Natalia Nykiel, która miała już okazję gościć na kanapach u Kuby.  Spotkała się z "królem TVN-u", aby promować swoją nową płytę "Regnum".

Zobacz zwiastun:

14856205_kuba-wojewodzki-wiosna-2022-odcinek-4-karolina-korwin-piotrowska-i-natalia-nykiel-zwiastun_720P
Kuba Wojewódzki. Odcinek 4. Karolina Korwin-Piotrowska i Natalia Nykiel. Zwiastun

"Kuba Wojewódzki" - kim jest Karolina Korwin-Piotrowska?

Karolina Korwin Piotrowska jest dziennikarką, prezenterką, felietonistką i pisarką. W stacji TVN Style prowadziła programy "Magiel towarzyski" i "Sława". Fani "Top Model" pamiętają ją także jako jurorkę pierwszej i drugiej edycji programu. Dziennikarka zajmuje się tematyką filmową. Niedawno opublikowała książkę pt. "Wszyscy wiedzieli", która jest opowieścią o przemocy w szkołach artystycznych i nie tylko. Właśnie tę publikację dziennikarka przyszła promować w programie Kuby Wojewódzkiego.

"Kuba Wojewódzki" - kim jest Natalia Nykiel?

Natalia Nykiel to polska piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i... inżynier środowiska. Jej kariera rozpoczęła się od zwycięstwa w znanym muzycznym talent show w 2013 roku. Pierwszą płytę studyjną promowała m.in. singlami "Bądź duży" i "Error", które stały się wielkimi przebojami. Natalia Nykiel jest też lauratką wielu nagród, np. Fryderyka.

Jej najnowsza płyta "Regnum", o której opowie w programie Kuby Wojewódzkiego, to najbardziej osobisty krążek w karierze. Powstawał w trudnym czasie pandemii. Stworzony przez wokalistkę świat to świadoma i dojrzała kreacja podążająca za trendem dark romantic. Artystka zabiera słuchaczy w podróż przez fantastyczną niezrozumiałą, ale wciągającą i elektryzującą dystopię. Natalia Nykiel opublikowała niedawno niepokojące lyric wideo do singla "Niech płonie". To kontynuacja historii ze znanych z teledysków do "Królestwa" i "Pętli".

"Kuba Wojewódzki" - gdzie i kiedy oglądać?

Program Kuby Wojewódzkiego można oglądać na antenie TVN w każdy wtorek o godzinie 22:40. Odcinki emitowane w telewizji oraz materiały dodatkowe są dostępne w Player.pl. Kim będą kolejni goście, którzy zasiądą na legendarnych skórzanych kanapach? Tego dowiecie się już niedługo.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości