Programy

Kolejny gość Kuby Wojewódzkiego wyszedł ze studia. O co chodzi?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Jan-Rapowanie oraz Wojciech Fiedorczuk w nowym odcinku talk-show Kuby Wojewódzkiego

Tym razem gośćmi zaproszonymi przez Kubę Wojewódzkiego do studia są Jan-Rapowanie oraz Wojciech Fiedorczuk. Prowadzący wrzucił do sieci kilka zapowiedzi programu. Jedna z nich to kolejny żart "króla TVN-u". 

Kuba Wojewódzki rozpoczął nowy sezon swojego kultowego programu. W pierwszym odcinku nowej serii wystąpili Sanah i Tomasz Włosok, w drugim Jaś Kapela i Tomasz Jakubiak, a w trzecim ekipa serialu "BrzydUla", w czwartym epizodzie zobaczymy Karolinę Korwin-Piotrowską i Natalię Nykiel. Tym razem w programie wystąpią Jan-Rapowanie oraz Wojciech Fiedorczuk.

"Kuba Wojewódzki" - co się wydarzy w piątym odcinku nowego sezonu?

Już 29 marca na kanale TVN zostanie wyemitowany kolejny odcinek kultowego talk-show "Kuba Wojewódzki". W programie pojawią się znany polski komik Wojciech Fiedorczuk oraz raper i autor tekstów Jan Pastula znany jako Jan-Rapowanie.

W najnowszym odcinku "Kuba Wojewódzki" nie zabraknie emocji. Prowadzący opublikował zwiastun najnowszego odcinka programu, którego premiera odbędzie się 29 marca. Jeden z gości, Wojciech Fiedorczuk powtórzył zachowanie Karoliny Korwin-Piotrowskiej, która w trakcie nagrań opuściła program, co później okazało się jedynie żartem.

"Nowy odcinek będzie jeszcze krótszy niż ostatni" - podpisał Kuba Wojewódzki film, na którym Wojciech Fiedorczuk wyjmuje kartkę i czyta dokładnie ten sam tekst co w zeszłym tygodniu Karolina Korwin-Piotrowska.

"Przyszedłem tutaj po 18 latach i widzę, że zrobiłem bardzo duży błąd, za który mogę tylko siebie przeprosić. Niestety nic się nie zmieniłeś - dalej jesteś głupim ciulem i debilem 60-letnim, i nawet twoje ojcostwo tego nie zmieni" - powiedział Wojciech Fiedorczuk w materiale udostępnionym przez prezentera.

Udał im się ten żart? Ocenę zostawiamy Wam. A to drugi urywek programu wrzucony przez Kubę Wojewódzkiego. Śmieszny?

"Kuba Wojewódzki" - kim jest Wojciech Fiedorczuk?

Wojciech Fiedorczuk to znany, polski komik, który występuje na scenie od 2000 roku. Artysta brał udział w wielu audycjach telewizyjnych i radiowych, a także w tzw. roastach komediowych. Wojciech Fiedorczuk jest też autorem programów typu stand-up. Obecnie można go zobaczyć w roli gościa programu "Szkło Kontaktowe" w TVN24.

"Kuba Wojewódzki" - kim jest Jan Pasula znany jako Jan-Rapowanie?

Jan Pastula, czyli słynny raper Jan-Rapowanie od lat buduje swoją karierę w polskiej branży muzycznej. 23-letni artysta to laureat szóstej edycji Młodych Wilków Popkillera z 2018 roku, natomiast w 2019 rok uzyskał tytuł "Odkrycia Roku". Ma na swoim koncie już trzy płyty. Zadebiutował w 2017 roku utworem "Tańczę".

"Kuba Wojewódzki" - gdzie i kiedy oglądać?

Program Kuby Wojewódzkiego można oglądać na antenie TVN w każdy wtorek o godzinie 22:40. Odcinki emitowane w telewizji oraz materiały dodatkowe są dostępne w Player.pl. Kim będą kolejni goście, którzy zasiądą na legendarnych skórzanych kanapach? Tego dowiecie się już niedługo.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości