Kuba Wojewódzki zapowiedział nowych gości. Na kanapach zasiądzie aż 5 osób

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki - kim będą goście w najnowszym odcinku?
Źródło: MW MEDIA
Kuba Wojewódzki powraca z nowym odcinkiem swojego kultowego show. Już we wtorek, 15 marca o godzinie 22:40 na antenie TVN widzowie będą mogli obejrzeć rozmowę dziennikarza z gośćmi. Tym razem jednak na fanów formatu czeka niespodzianka - na legendarnych kanapach zasiądzie aż pięć osób.

W najnowszym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego zasiądzie część obsady serialu, który z każdym odcinkiem gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Kim będą wyjątkowi goście? Dziennikarz już zaprosił internautów na widowisko. 

Kuba Wojewódzki - kto pojawi się w nowym odcinku?

W odcinku, który zostanie wyemitowany 15 marca, nastąpi pewna znacząca zmiana. W studiu zostaną przygotowane dwie kanapy, by pomieścić aż 5 osób. Kuba Wojewódzki za pośrednictwem mediów społecznościowych zapowiedział swoich gości. Z nietypowymi pytaniami zmierzy się bowiem część obsady serialu "BrzydUla".

Julia Kamińska, Małgorzata Socha, Katarzyna Ankudowicz, Łukasz Garlicki i Mariusz Zaniewski -  ta wyjątkowa piątka artystów pojawi się w najnowszym odcinku show Kuby Wojewódzkiego. To właśnie oni wcielają się w charakterystyczne role w serialu "BrzydUla". Wśród aktorów nie zobaczymy jednak Filipa Bobka, który wciela się w postać Marka Dobrzańskiego - męża serialowej Uli-Brzyduli. 

MASK SINGER - Kaminska 3 - popr
Julia Kamińska o planach po "BrzydUli"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kuba Wojewódzki - kim będą goście?

Kuba Wojewódzki zaprosił do oglądania nowego odcinka.

"Panie i Panowie. Zapraszam na niepowtarzalny benefis serialu 'BrzydUla' w programie 'Kuba Wojewódzki'" - powiedział dziennikarz w krótkim wideo opublikowanym w mediach społecznościowych. 

Internauci chętnie zaczęli komentować dobór gości. Według wielu opinii to może być jeden z najciekawszych odcinków w nowym sezonie. 

Od pierwszego sezonu wiele emocji wśród widzów wzbudza postać Violetty, grana przez Małgorzatę Sochę. Ekstrawagancka kobieta przez swoje powiedzenia, żarty i styl bycia zaskarbiła serca milionów osób. Julia Kamińska natomiast, która gra główną, serialową rolę jest jedną z najbardziej lubianych fikcyjnych postaci wszechczasów.

Wywiad Kuby Wojewódzkiego z aktorami będzie dostępny we wtorek, 14 marca o godzinie 22:40 na antenie TVN oraz w platformie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości