Programy

Kuba Wojewódzki zaprosił Annę Sieklucką i Dawida Kubackiego. Wyjaśnił, co ich łączy

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Kuba Wojewódzki w swoim programie.

Kuba Wojewódzki za pośrednictwem mediów społecznościowych zapowiedział nowych gości, którzy pojawią się w jego programie. Dobór osób z pozornie różnych kręgów nie był przypadkowy? Według dziennikarza łączą ich medale. O kogo chodzi?

Kuba Wojewódzki gościł w swoim kultowym programie sławy naprawdę wielkie, ale także kontrowersyjne nazwiska. W pierwszym odcinku nowej serii wystąpili Sanah i Tomasz Włosok, w drugim Jaś Kapela i Tomasz Jakubiak, a w trzecim ekipa serialu "BrzydUla", w czwartym epizodzie gościł Karolinę Korwin-Piotrowską i Natalię Nykiel. W szóstym odcinku wystąpili Jan-Rapowanie oraz Wojciech Fiedorczuk.

Na kanapach u Kuby Wojewódzkiego zasiedli także Pascal Brodnicki i Łukasz Mróz, czyli popularny Mrozu. Pojawił się też znany aktor, dyrektor Teatru Narodowego Jan Englert oraz raper Tymoteusz Rożynek znany jako Szczyl.

W kolejnym odcinku na kultowych kanapach u Kuby Wojewódzkiego pojawi się aktorka i sportowiec, których popularność i kariera nabrała tempa w ciągu ostatnich lat. Jaki wspólny mianownik między Anną Marią Sieklucką a Dawidem Kubackim odnalazł dziennikarz? Tego dowiemy się już w najbliższy wtorek o godzinie 22:40.

Nowy odcinek Kuby Wojewódzkiego - co się wydarzy?

Kuba Wojewódzki opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z Dawidem Kubackim i Anną Marią Sieklucką. To właśnie oni wystąpią w roli gości w najnowszym odcinku programu. Dziennikarz jeszcze przed emisją wyjaśnił widzom, co łączy aktorkę i sportowca.

"W pierwszej godzinie drugiej części filmu '365 dni' główni bohaterowie uprawiają sex 34 razy. Anna Maria Sieklucka otrzymuje złoty medal za styl i stabilną pozycję. Dawid Kubacki medal brązowy..." - zażartował Kuba Wojewódzki.  

"Kuba, złoty i dla Ciebie za niesłabnący poziom żartu" - skomentowała post Anna Maria Sieklucka.

"Mam Talent!". Casting do 14. edycji
"Mam Talent!". Casting do 14. edycji

Anna Maria Sieklucka u Kuby Wojewódzkiego - kim jest?

Anna Maria Sieklucka to aktorka, o której pierwszy raz zrobiło się głośno, gdy obwieszczono, że zagra główną rolę w ekranizacji erotyka Blanki Lipińskiej. Artystka stroni od mediów, dba o swoją prywatność i nie relacjonuje całego swojego życia za pośrednictwem Instagrama. Tym bardziej dla sympatyków gwiazdy odcinek programu Kuby Wojewódzkiego z jej udziałem będzie szczególnie interesujący. 

Dawid Kubacki u Kuby Wojewódzkiego - kim jest?

Dawid Kubacki to jeden z najbardziej znanych polskich skoczków narciarskich. W 2022 roku zdobył brązowy medal na Igrzyskach Olimpijskich, a w 2021 roku zajął trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata. To prawdopodobnie te dwa wyróżnienia wpłynęły na żart, który pojawił się na profilu Kuby Wojewódzkiego w mediach społecznościowych. Widzowie zapowiedzieli już, że z pewnością obejrzą nadchodzący odcinek i dowiedzą się więcej o sportowcu i aktorce.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości