Kuba Wojewódzki zaprosił do programu Jasia Kapelę i Tomasza Jakubiaka. "Sztos rozmowa"

Autor:
Kamila
Jamrożek
Kuba Wojewódzki w swoim programie.

Tym razem na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiądą Jaś Kapela i Tomasz Jakubiak. Mężczyźni mają zupełnie różne zawody i poglądy na świat. Czy zaskoczą widzów i jednak się dogadają? Czy może odcinek będzie pełen kontrowersji?

Kuba Wojewódzki rozpoczął nowy sezon swojego kultowego programu. W pierwszym odcinku nowej serii wystąpili Sanah i Tomasz Włosok. Rozmowa z cieszyła się dużą oglądalnością i wywołała dyskusję w mediach. Wszystko wskazuje na to, że drugi odcinek powtórzy ten sukces. Wystąpią w nim Jaś Kapela i Tomasz Jakubiak. Co o nich wiemy?

MASK SINGER. Michał Meyer — czy wie więcej niż detektywi?
MASK SINGER. Michał Meyer — czy wie więcej niż detektywi? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Kuba Wojewódzki" - co w drugim odcinku nowego sezonu?

Kuba Wojewódzki jest znany z celnych ripost, szybkich reakcji, sarkazmu i swojej charyzmy. Do swojego programu zaprasza ciekawych gości, którzy często także nie szczędzą docinek w stronę prowadzącego. Tym razem prezenter znów postawił na debiutantów. To Jaś Kapela i Tomasz Jakubiak.

O Jasiu Kapeli ostatnio zrobiło się w sieci naprawdę głośno. Głównie za sprawą jego publicznych wypowiedzi, które wzbudzają wiele kontrowersji. Na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiądzie razem z kucharzem Tomaszem Jakubiakiem. O czym rozmawiali? Rąbka tajemnicy uchylił na Twitterze:

"Na kanapie u Kuby z wyjątkowo szczerym kucharzem Tomaszem Jakubiakiem rozmawialiśmy o sytuacji w Ukrainie, Putinie, terapii, przemocy, patriarchacie i antynatalizmie. Były też jakieś żarty. Polecam oglądać już wieczorem we wtorek, akurat na Dzień Kobiet" - stwierdził.

Z kolei Tomasz Jakubiak napisał na Instagramie:

"Kolejne marzenie spełnione! Nie wiem, czy ten odcinek powinien być wyemitowany, ale ja bawiłem się przednio! @jas.kapela choć jego poglądy mogą wkurzać wiele osób to już dawno nie poznałem tak inteligentnego i skromnego gościa z mega dystansem! On i Kuba to była sztos rozmowa, a jak ja wypadłem nie mi osądzać" - stwierdził.

Wygląda na to, że pomimo różnicy poglądów panowie jednak się dogadali. Tego, jak wypadła rozmowa dowiemy się już wkrótce.

"Kuba Wojewódzki" - kim jest Jaś Kapela?

Jaś Kapela to lewicowy aktywista, poeta, pisarz i felietonista. 38-latek słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi na tematy polityczne czy społeczne, które publikuje przeważnie na Twitterze. Jego komentarze odbijają się szerokim echem w sieci.

Ogromny rozgłos zdobył przez swój konflikt z Krzysztofem Stanowskim. Zaprosił on Jasia Kapelę do swojego programu w serwisie YouTube, w który porusza zagadnienia sportowe, ale także polityczne czy społeczne. Odcinek cieszył się ogromną popularnością w sieci. Widzowie wyśmiewali wypowiedzi lewicowego aktywisty.

Na fali swojej popularności Jaś Kapela wystąpił na gali Fame MMA. Przeciwnikiem lewicowego publicysty był dziennikarz Ziemowit Kossakowski, który znany jest z prawicowych poglądów politycznych.

Walka Jasia Kapeli i Ziemowita Kossakowskiego odbyła się w 2022 roku na pierwszej gali Prime Show MMA. Jaś Kapela zaskoczył wszystkich, wygrywając przed czasem w pierwszej rundzie po ciosach w parterze.

"Kuba Wojewódzki" - kim jest Tomasz Jakubiak ?

Tomasz Jakubiak to kucharz i dziennikarz kulinarny. Właśnie rozpoczął swoją przygodę jako juror w programie "MasterChef Junior". Gotowanie to jego żywioł, miłość i pasja. Jest fanem mięsa i tradycyjnej kuchni w nowym wydaniu. Oprócz pracy w telewizji 40-latek prowadzi także warsztaty i pokazy kulinarne.

"Kuba Wojewódzki" - gdzie i kiedy oglądać?

Program Kuby Wojewódzkiego można oglądać na antenie TVN w każdy wtorek o godzinie 22:40. Odcinki emitowane w telewizji oraz materiały dodatkowe są dostępne w Player.pl. Kim będą kolejni goście, którzy zasiądą na legendarnych skórzanych kanapach? Tego dowiecie się już niedługo.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości