Laura Tarkota nową uczestniczką "Hotelu Paradise". Dostanie ciekawe zadanie

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
TVN
Laura Tarkota z "Hotelu Paradise"

Laura Tarkota to nowa dziewczyna, która dołączyła do uczestników 5. edycji "Hotelu Paradise". Jak odnajdzie się wśród pozostałych mieszkańców panamskiego hotelu? Co wiadomo na jej temat?

Laura Tarkota tuż po przekroczeniu progu "Hotelu Paradise" dostanie ciekawe zadanie. Będzie musiała wybrać trzech potencjalnych partnerów spośród opisów przygotowanych przez ich partnerki. Wybrańcy wezmą później udział w konkurencji utrzymywania swojej partnerki na huśtawce. Przegrany stworzy parę z nową uczestniczką. Czy będzie zadowolony? Kim jest Laura Tarkota?

Laura Tarkota z "Hotelu Paradise" - wiek, zawód, skąd pochodzi

Laura Tarkota ma 23 lata i pochodzi z Rybnika. Jet agentką ubezpieczeniową, studiuje też dziennikarstwo. Mówi o sobie "dziewczyna z małego śląskiego miasta”.  Kocha festiwale muzyczne i starą, polską rockową muzykę.

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

Laura Tarkota z "Hotelu Paradise" - zainteresowania, pasje, marzenia

Laura Tarkota to rozrywkowa dziewczyna, która uwielbia wszystkie imprezy w plenerze i smak piwa z plastikowego kubka. Przez wiele lat tańczyła hip-hop. Jest też zapaloną czytelniczką. Laura uwielbia góry, które są jej największą miłością. Zdobywa nałogowo szczyty Tatr i ma na koncie wszystkie najwyższe góry.

Laura Tarkota z "Hotelu Paradise"
Laura Tarkota z "Hotelu Paradise" Źródło: TVN/Dorota Nowakowska

Laura Tarkota z "Hotelu Paradise" - związki, wymarzony partner

Laura Tarkota to spontaniczna i przebojowa dziewczyna, która czasem bywa też niepewna siebie. Jest uczuciowa i wrażliwa. Była w 4-letnim związku, który zakończył się zdradą i wieloma przepłakanymi nocami. Uważa, że to doświadczenie ukształtowało ją jako silną kobietę. Jest singielką od roku. Bardzo chciałaby znaleźć swoją bratnią duszę.

Jaki jest jej wymarzony partner? Jej ideał to wysoki, atletyczny blondyn. Nie lubi napakowanych facetów. Jej partner musi być wyrozumiały, troskliwy i wspierający.  

Laura Tarkota z "Hotelu Paradise"
Laura Tarkota z "Hotelu Paradise" Źródło: TVN/Dorota Nowakowska

Laura Tarkota z "Hotelu Paradise" - Instagram

Laura Tarkota prowadzi konto na Instagramie. Jej nick to @laafass. Dziewczyna dodaje na swoje media społecznościowe dużo artystycznych zdjęć oraz ujęć z wakacji i wydarzeń z życia.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Dorota Nowakowska

Pozostałe wiadomości