Pan Lektor z "Hotelu Paradise" po raz pierwszy pokazał twarz. Kim jest i jak się nazywa?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Bartosz Łabędzki pokazał swoją twarz w rozmowie z Klaudią El Dursi.

Pan Lektor to postać dobrze znana widzom "Hotelu Paradise". Ogromną popularność i uwagę widzów zdobył, mimo tego, że nikt nie widział nawet jego twarzy. Wiele osób ciekawi jednak, jak wygląda autor kultowych tekstów. Możecie się tego dowiedzieć z naszego tekstu!

Pan Lektor dzięki trafnym komentarzom w programie "Hotel Paradise" stał się bardzo popularny. Choć fani programu dobrze znają jego głos, to niewiele osób wie, jak on wygląda.

Pan Lektor z "Hotelu Paradise" - kim jest i jak się nazywa? Kto mu wymyśla teksty?

Pan Lektor naprawdę nazywa się Bartosz Łabęcki. Pochodzi z Wrocławia, ale na co dzień mieszka w stolicy, gdzie pracuje jako lektor, ale nie tylko. W "Hotelu Paradise" odpowiada za komentowanie bieżących wydarzeń, które rozgrywają się na ekranie, jednak jest też reżyserem i scenarzystą programu. Współtworzy też inne popularne produkcje telewizyjne, m.in. "Projekt Lady". Co ciekawe, sam pisze sobie teksty i zgryźliwe komentarze.

Pan Lektor z "Hotelu Paradise" Bartosz Łabęcki  - jak wygląda?

Bartosz Łabęcki pokazał swoją twarz w rozmowie z Klaudią El Dursi. Prowadząca program oraz narrator pojawili się razem w cyklu "Duety Playera". W trakcie programu gospodyni "Hotelu Paradise" zdjęła Panu Lektorowi maskę. Zobaczcie sami, jak wygląda:

Pan Lektor z "Hotelu Paradise" Bartosz Łabęcki - żona, dzieci

Kiedy nie jest na planie, Bartosz Łabęcki lubi zwiedzać świat i poznawać nowe miejsca. Wiele fanek "Hotelu Paradise" zastanawia się, czy serce Pana Lektora jest już zajęte. Otóż Bartosz Łabęcki ma żonę. W sieci możemy znaleźć jego wspólne zdjęcia z ukochaną, która ma na imię Kasia. Para doczekała się dwójki dzieci. Jak przyznaje lektor programu, najbliżsi odgrywają bardzo ważną rolę w jego życiu.

Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną
Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Pan Lektor z "Hotelu Paradise" Bartosz Łabęcki - Instagram

Bartosz Łabęcki ma na Instagramie dwa profile. Pierwszy z nich, prywatny, znajdziemy pod nazwą @bartoszlabecki. Z myślą o swoich fanach mężczyzna utworzył także drugie konto @pan_lektor_hotelparadise, gdzie można zobaczyć więcej zdjęć z jego życia, choć nie ujawnia tam swojej tożsamości i wyglądu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości