Programy

Marcin Tyszka o łatce "najbardziej surowego jurora". Wyjaśnia, dlaczego taki jest

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Marcin Tyszka

"Top Model" powraca. Już niedługo widzowie będą mogli ponownie oglądać zmagania śmiałków, którzy marzą o podbijaniu wielkiego świata mody. Marcin Tyszka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą z cozatydzien.tvn.pl opowiada o uczestnikach i o tym, z czego wynika jego łatka "najbardziej surowego jurora".

Marcin Tyszka jest uznanym fotografem, którego prace publikowane były w najsłynniejszych magazynach modowych na świecie, m.in. "Vogue", "Harper’s Bazaar" i "Elle". W Polsce ogólnokrajową rozpoznawalność przyniosła mu rola jurora w show stacji TVN "Top Model". Aż trudno uwierzyć, że jesienią swoją premierę będzie miał już 11. sezon programu.

"Top Model". Marcin Tyszka o tym, co czeka widzów w nowym sezonie

O tym, co w tym roku czeka widzów 11. sezonu "Top Model", Anna Pawelczyk-Bardyga rozmawia z Marcinem Tyszką. Fotograf zdradza, że w każdej edycji najbardziej zaskakującym elementem są sami uczestnicy.

- Zawsze nas ktoś zaskakuje, bo ta młodzież z roku na rok się zmienia. Jest coraz bardziej odważna, dojrzała, pewna siebie i też świadoma tego, czego oczekujemy w programie. Mamy teraz takie fajne spektrum młodych ludzi, bo kiedy zaczynaliśmy 12 lat temu, świat wyglądał zupełnie inaczej, my byliśmy zupełnie inni i czegoś innego oczekiwaliśmy od uczestników. Teraz ten świat mody jest dużo bardziej otwarty - stwierdza juror "Top Model".

Marcin Tyszka dodaje, że zmieniająca się modowa rzeczywistość wymaga nie tylko od osób stawiających w niej pierwsze kroki, ale również od stałych bywalców - czegoś nowego.

- Z roku na rok ja sam tak naprawdę nie mogę się zestarzeć, bo ci młodzi ludzie wciąż uczą nas czegoś nowego - social mediów i tego, co jest aktualnie "cool". To jest bardzo fajne. Jak zaczynaliśmy, byłem od uczestników starszy, powiedzmy z 10 lat. No teraz jestem zazwyczaj starszy ponad 20 lat, więc wszyscy są w wieku potencjalnych naszych dzieci. Ale nadal nas lubią i szanują - mówi fotograf.

Marcin Tyszka o nowym sezonie "Top Model"
Marcin Tyszka o nowym sezonie "Top Model" Marcin Tyszka, Top Model Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Top Model". Marcin Tyszka o łatce "najbardziej surowego jurora"

Od początku trwania programu Marcin Tyszka uznawany jest za najbardziej surowego jurora. Czy zamierza walczyć z tą łatką?

- Jak jestem na sesji jako fotograf, to wszyscy wiedzą, że jestem najmilszy i najweselszy, i zawsze jest mega wesoło. Natomiast po prostu mówię to, co myślę. Ale tylko po to, żeby było lepiej, żeby oni się poprawili. Może troszkę dojrzałem, więc teraz jestem spokojniejszy. Nadal będzie ostro, ale także bardzo wesoło. I najważniejsze - ci wszyscy uczestnicy bardzo nas lubią - zdradza.

"Top Model" 2022 - kiedy premiera?

"Top Model" - sezon 11. w Playerze pojawi się już 7 września. W telewizji TVN program emitowany będzie w każdą środę o 21.35. Start 7 września.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości