Lil Masti nową trenerką w programie "Kanapowcy". Kim jest Aniela Bogusz?

"Kanapowcy": Lil Masti nową trenerką
"Kanapowcy": Lil Masti nową trenerką
Źródło: x-news
W nowym sezonie programu "Kanapowcy" pojawi się Aniela Bogusz, znana jako Lil Masti, a wcześniej jako SexMasterka. Kim jest?

Już w marcu kolejna ekipa "Kanapowców" rozpocznie walkę o zdrowie i szczuplejszą sylwetkę. Bohaterowie show będą pod opieką trenera Krzysztofa Ferenca, który w tym sezonie otrzyma wsparcie Lil Masti - znanej uczestniczki Fame MMA oraz High League.

Aniela Bogusz, bo tak się nazywa, jest youtuberką, influencerką, wykonuje własne piosenki. Co jeszcze o niej wiemy?

Lil Masti - kim jest?

Aniela Bogusz, znana jako Lil Masti, urodziła się w 1990 roku w Warszawie. Ma 31 lat. Popularność zdobyła publikując filmiki w internecie.

Lil Masti jako SexMasterka publikowała na swoim YouTube głośne i kontrowersyjne filmiki o erotycznej tematyce. W 2019 roku zerwała ze swoim dotychczasowym wizerunkiem i zniknęła z social mediów. Wcześniej wypuściła do sieci piosenkę pod tytułem "Pokaż Sowę", która stała się hitem mimo wielu negatywnych opinii i komentarzy.

Aniela Bogusz wróciła do sieci jako Lil Masti. Tym razem skupiła się już tylko na muzyce i diametralnie zmieniła też wizerunek. Zmiana okazała się bardzo korzystna dla youtuberki. Utwory Lil Masti, takie jak "Fenix" czy "Złota Fala" zdobyły wielką popularność. Influecerka wydała także debiutancki album "Illuminati".

Ola Adamska zaprasza do oglądania "Skazanej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Lil Masti - kariera sportowa, FAME MMA

Lil Masti od dziecka związana jest ze sportem. Przez wiele lat trenowała zapasy, zdobywając medale na krajowych i międzynarodowych turniejach, a nawet tytuł wicemistrzyni Polski. Brała także udział w zawodach bikini fitness. Jej pasją jest także jazda konna.

Nowy wizerunek Lil Masti umocniła dzięki występom na FAME MMA. Zadebiutowała na gali FAME MMA 4, podczas której w walce wieczoru zmierzyła się z Martą Linkiewicz.

Lil Masti - partner

Lil Masti podczas kariery na YouTube jako Sex Masterka wspominała o niejakim Tygrysku, który wspiera ją w każdej sytuacji. Mówiła, że jest to jej narzeczony, z którym żyje na dobre i złe, który ją akceptuje taką, jaka jest. Po zmianie wizerunku chętnie publikuje zdjęcia z partnerem. To przedsiębiorca Tomasz Woźniakowski.

Lil Masti - Instagram

Lil Masti cieszy się bardzo dużą ilością obserwatorów w social mediach. Jej Instagram o nazwie @lilmasti zgromadził ogromną rzeszę fanów. Influencerka często dodaje nowe zdjęcia.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości