Luiza z "HP" zachorowała. Zwróciła się do fanów. Co się z nią teraz dzieje?

Luiza Krefft
Luiza Krefft
Źródło: Player
Luiza Krefft była uczestniczką 8. edycji "Hotelu Paradise". Nie było jej dane dotrwać do finału. Dziewczyna odpadła z programu, ale powróciła ze zdwojoną siłą na Uber Pandorę, podczas której zadawała finalistom trudne pytania. Luiza zachorowała i poinformowała o tym fanów. Co się z nią teraz dzieje?

Luiza Krefft to 26-letnia mieszkanka Gdańska. W "Hotelu Paradise" starała się być lojalna wobec Bartosza Pankowskiego, ale partner nie ułatwiał jej tego zadania i ranił uczucia dziewczyny. W końcu uczestniczka postanowiła dać za wygraną i pozwoliła na to, aby los zdecydował o jej dalszym udziale w programie.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

28042023_SZAFYGWIAZD_PISAREK_ZDROWIE
Karolina Pisarek o chorobie i wsparciu, jakie dostała od męża. "Życie się przewartościowuje"

"Hotel Paradise 8". Luiza Krefft ma problemy ze zdrowiem

Luiza Krefft odpadła na jednym z Rajskich Rozdań, ponieważ świadomie nie stanęła za Bartkiem. Dziewczyna miała już dość huśtawki emocji i pragnęła spokoju. Po zakończeniu show skupia się na rozwijaniu kariery w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 70 tys. osób.

Jeszcze kilka dni temu Luiza Krefft opublikowała nowe zdjęcia, ale od tego czasu przestała kontaktować się z obserwatorami, aż w końcu powiedziała, co się u niej dzieje. Uczestniczka show ma problemy ze zdrowiem. Opisała sytuację, która wydaje się być poważna.

"Kochani, ostatnio jest mnie tutaj mniej. Mam problemy ze zdrowiem, od kilku dni jeżdżę po SOR-ach, ledwo się ruszając i z gorączką, ale wiadomo, jak z polskimi szpitalami bywa, że odsyłają cię z kwitkiem i wpisują, że stan dobry. Wczoraj spałam cały dzień i noc. Jak tylko ustabilizuję zdrowie, to będzie mnie tu więcej" - dała znać obserwatorom na Instagramie.

Luiza zamieściła na InstaStories tylko ten krótki komunikat. Życzymy jej zdrowia i czekamy na jej powrót do aktywności w mediach społecznościowych.

Luiza Krefft
Luiza Krefft
Źródło: Instagram @luiza.hotelparadise8

"Hotel Paradise 8". Czy Bartek przeprosił Luizę za swoje zachowanie?

Luzia Krefft w marcu, czyli jeszcze podczas emisji show, odpowiedziała za pośrednictwem mediów społecznościowych na pytania widzów dotyczące jej relacji z byłym partnerem. Okazało się, że nie usłyszała od niego tego, na czym jej najbardziej zależało.

"Bartek mnie nie przeprosił. Nie wiem, co on mu siedzi w głowie, natomiast jego czyny nie wskazują na żadną autorefleksję. No cóż..." - powiedziała krótko na InstaStories.

Agnieszka Siedlak zdradziła, jak wyglądało pożegnanie Luizy i Jessiki w "Hotelu Paradise". Zwróciła uwagę na zachowanie Bartka wobec byłej partnerki.

"Na spakowanie dziewczyny miały 15 minut. Luiza była prawie spakowana, więc poszłyśmy pomagać pakować się Jess. Po spakowaniu zeszliśmy wszyscy na dół. Z tego co pamiętam, wypiliśmy drinka, założyłam Luizie koronę, która się przewijała często w odcinkach. Jess dostała od nas skrzydła aniołka i tak nas opuściły. Mimo że stało się tak, jak się stało, zapadło mi w pamięci pożegnanie Luizy z Bartkiem, przy drzwiach się uśmiechnęli do siebie i przytulili. Nie słyszałam, co sobie powiedzieli, ale pożegnali się z szacunkiem i z klasą" - napisała Agnieszka.

Luiza przedstawiła swój punkt widzenia i podzieliła się wspomnieniami z tego momentu w mediach społecznościowych.

"Również przyznam rację, nie wszystko wczoraj udało mi się przypomnieć, ale rzeczywiście na koniec Bartek mnie przytulił i uznałam po jego wzroku, że trochę żałował, natomiast to tylko moja interpretacja i jak emocje mi opadły wybaczyłam mu wszystko i postanowiłam, że będę mieć do niego przyjacielskie nastawienie. Jak wygląda to teraz podczas emisji, to już nie mam na niego i jego postępowanie wpływu, jak ktoś mnie wiecznie obraża za to, że dostaje hejt (co nie jest moją winą) to będę się bronic" - zwierzyła się internautom.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości