Kamil ze "ŚOPW" ożenił się ponownie? Nowym zdjęciem zaskoczył fanów

Kamil Węgrzyn
Kamil Węgrzyn
Źródło: Player
Kamil Węgrzyn, mimo że nie znalazł miłości w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" to zdobył sympatię widzów, którzy do tej pory bacznie śledzą jego życie prywatne. Jakiś czas temu uczestnik pochwalił się ukochaną i mówił o ich planach na przyszłość, a teraz dał do zrozumienia, że są już po ślubie. Zobaczcie sami.

Kamil Węgrzyn był bohaterem 5. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli go z Izabelą Juszczak. Dziś oboje układają sobie życie na nowo i oboje znaleźli miłość. Jakiś czas temu w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl Kamil przedstawił swoją ukochaną.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

CZT_KRZYSZTOFZOLTAK_METAMORFOZY
Krzysztof ze "ŚOPW" o metamorfozie po programie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kamil Węgrzyn ze "ŚOPW" o ukochanej. Wiemy jak się poznali

Kamil Węgrzyn w kwietniu 2023 r. w rozmowie z nami uchylił rąbka tajemnicy i powiedział, że mimo iż z Izą sytuacja jest już nie do uratowania, to na jego drodze pojawiła się inna kobieta.

- Niedawno ktoś pojawił się w moim życiu, są to początki, więc zbyt wiele nie chcę zdradzać. Poznaliśmy się na jednym z eventów rozwojowych w Gdańsku pt. "Obudź się". Wtedy tak naprawdę zaczęła się nasza przygoda — wyjaśnił w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Kilka miesięcy później Kamil ogłosił, że od 11 czerwca 2023 r. jest w oficjalnym związku, a do tego przeprowadził się do ukochanej do Gdańska. Jego partnerka Karolina oglądała go w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Później odezwała się do mężczyzny za pośrednictwem Instagrama.

- Mamy podobne pasje, odpowiada jej mój styl życia i akceptuje to, jakim jestem człowiekiem. Robimy nowe rzeczy, nie boimy się wyzwań. Czuję ogromne wsparcie i myślę, że ona moje też czuje. Jesteśmy do siebie bardzo podobni — stwierdził Kamil.

Kamil Węgrzyn ze "ŚOPW" pokazał swoją partnerkę
Kamil Węgrzyn ze "ŚOPW" pokazał swoją partnerkę
Źródło: Instagram @kamil.wegrzyn

Kamil Węgrzyn ze "ŚOPW" ożenił się? Fani są zaskoczeni

Teraz Kamil Węgrzyn zaskoczył wszystkich na Instagramie. Mimo że jego związek trwa niecały rok, to uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szybko zaczął traktować tę relację poważnie. Jak się okazuje, być może odnalazł prawdziwą miłość i zdecydował się na kolejny poważny krok w jego życiu.

Wszystko zdradziło jedno z ostatnich zdjęć uczestnika, które opublikował na InstaStories. Podpis fotografii wywołał wielkie poruszenie wśród internautów.

"Wychodne z żonką" - czytamy.

Kamil Węgrzyn
Kamil Węgrzyn
Źródło: Instagram

Jak na razie ani Kamil, ani jego ukochana nie potwierdzili informacji o ślubie, jednak część fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest pewna, że Kamil ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Życzymy im wszystkiego dobrego.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości