Magda ze "ŚOPW" zaczyna nowy etap w życiu. Zrywa z przeszłością

Magdalena Białas
Magdalena Białas to uczestniczka 9. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: screen TVN
Magdalena Białas ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła odciąć grubą kreskę to co było i sprzedaje suknię ślubną, w której zawarła związek małżeński z Krzysztofem Żółtakiem. Uczestniczka miłosnego eksperymentu poinformowała o tym w mediach społecznościowych i zwróciła się do swoich fanek.

Magdalena Białas wzięła udział w 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jej programowym mężem został Krzysztof Żółtak. Para przypadła sobie do gustu, a ich relacja początkowo rozwijała się idealnie. Małżonkowie nie szczędzili sobie czułości i miłych słów. Podczas finału zapowiedzieli, że chcą kontynuować związek. Niestety ostatecznie małżeństwo Magdaleny Białas i Krzysztofa Żółtaka nie przetrwało próby czasu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Krzysztof ze "ŚOPW" wyznał, czy jest singlem
Krzysztof ze "ŚOPW" wyznał, czy jest singlem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Magdalena Białas ze "ŚOPW" sprzedaje suknię ślubną

Magdalena Białas nie znalazła miłości w programie. Obecnie kobieta kontynuuje swoją karierę psychologiczną i często dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami na temat związków, wychowania, czy ogólnie życia. Była żona Krzysztofa Żółtaka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu wiemy, co u niej słychać.

Magdalena Białas wyraźnie chce rozpocząć nowy etap w życiu. Razem z wiosną kobieta postawiła na porządki w szafie. Jako jedną z pierwszych rzeczy do pozbycia się wyznaczyła... swoją suknię ślubną.

Uczestniczka miłosnego eksperymentu wyjawiła fanom, że chce sprzedać kreację, w jakiej wystąpiła w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Białas poinformowała o tym na InstaStories.

Dla dziewczyn w poszukiwaniu sukni ślubnych chętnie sprzedam swoją!
- napisała Magdalena Białas.
Magda Białas ze "ŚOPW" sprzedaje suknie ślubną
Magda Białas ze "ŚOPW" sprzedaje suknie ślubną
Źródło: Instagram

Magdalena Białas nie znalazła miłości w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

Magdalena Białas i Krzysztof Żółtak pokazali się fanom, jako para, która kocha żarty. Podczas finałowego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" małżonkowie zaskoczyli ekspertki decyzją w sprawie związku. Uczestnicy programu powiedzieli bowiem, że się rozstali. Potem jednak zapewnili, że nie mówili prawdy. Ich ówczesny żart stał się jednak proroczy.

Krzysztof Żółtak tuż po emisji ostatniego odcinka 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował oświadczenie, w którym podziękował całej ekipie telewizyjnej oraz fanom, którzy trzymali za niego kciuki. W dalszej części mężczyzna wyznał, że zakończył związek z Magdaleną Białas dokładnie 19 lipca 2023 roku.

"Czuję się zobligowany powiedzieć wam o tym, jakie są nasze dalsze losy po dniu decyzji. Otóż od 19 lipca nie jesteśmy już razem z Magdą. Jakie były okoliczności i powody rozstania zostawiam dla siebie. I nie zamierzam więcej tego komentować. Magdalenie życzę dużo dobrego w życiu prywatnym i zawodowym. Jak zwykłem mawiać "zawsze coś jest po coś". Każde zdobyte doświadczenie nas rozwija" - napisał Krzysztof Żółtak.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: screen TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości