Karol i Laura ze "ŚOPW" pokazali nieudaną randkę. Zabawne nagranie podbija sieć

Karol Maciesz i Laura Wielich
Karol Maciesz i Laura Wielich
Źródło: player.pl
Karol Maciesz i Laura Wielich opublikowali humorystyczne nagranie, pokazujące, jak może wyglądać nieudana randka. Para idealnie zagrała swoje role i pochwaliła się efektami w mediach społecznościowych. Śmieszny skecz został ciepło odebrany przez fanów.

Karol Maciesz i Laura Wielich poznali się podczas 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy zostali sparowani z zupełnie innymi partnerami. Dopiero po zakończeniu zdjęć do programu zaczęli wymieniać między sobą wiadomości i szybko się w sobie zakochali. Dziś są już szczęśliwym małżeństwem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

9082023_SZAFYGWIAZD_MONIKAMILLER_ODCINEK
Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem

Karol Maciesz i Laura Wielich pokazali zabawne nagranie z randki

Karol Maciesz i Laura Wielich są bardzo aktywni w mediach społecznościowych i chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym z fanami. Niedawno małżonkowie zaczęli publikować zabawne filmiki o tematyce relacji damsko-męskich. Para ostatnio nakręciła nagranie w jednej z restauracji i w humorystyczny sposób pokazała, jakie mogą być konsekwencje podczas randki.

Laura Wielich grała kobietę, która zamówiła kilka pozycji z karty oraz najlepszego szampana. Jej mąż natomiast wcielił się w rolę nieco wystraszonego i zupełnie nieprzygotowanego na taki obrót spraw mężczyzny. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w odpowiedzi na zamówienie partnerki, poprosił jedynie o wodę oraz rozdzielenie rachunku. Wówczas Laura Wielich posłała mu spojrzenie pełne grozy, a następnie, czekając na zmianę jego decyzji, oblała go w oburzeniu wodą. Warto jeszcze raz podkreślić, że nagranie miało charakter humorystyczny.

Nigdy nie zadzieraj z głodną kobietą
- napisał Karol Maciesz.

Fani małżeństwa byli rozbawieni i chętnie komentowali ich najnowszy post.

"Zasługujecie na Nobla";

"Uwielbiam was, to jest wspaniałe";

"Macie świetne poczucie humory" - czytamy w komentarzach.

Karol Maciesz i Laura Wielich pobrali się w 2023 roku

Nie da się ukryć, że historia Karola Maciesza i Laury Wielich mogłaby być materiałem na dobry film romantyczny. Para wzięła bowiem udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" i co prawda nie znalazła miłości w związkach, jakie zawarli w ramach show. Po zakończeniu emisji partnerzy zaczęli jednak ze sobą rozmawiać na temat tego, co wydarzyło się w programie. Udział w hicie stacji TVN był więc kluczowy dla ich relacji.

Karol Maciesz i Laura Wielich zaczęli się spotykać w 2021 roku. Fani od razu byli zachwyceni ich historią i bardzo kibicowali im w miłości. Przez długi czas para jednak nie robiła kroków naprzód. Wszystko zmieniło się rok temu. W czasie ubiegłorocznych wakacji para zaręczyła się podczas wyjazdu do Włoch, czym pochwalili się na Instagramie. Partnerzy opublikowali zdjęcie, na którym widać Laurę Wielich, która opiera się o drzewo na tle jednego z włoskich jezior. Okazało się, że Karol Maciesz wybrał na miejsce oświadczyn romantyczną Gardę, której okolice są uważane za jedne z najpiękniejszych w tamtym rejonie Italii.

Karol Maciesz i Laura Wielich pobrali się 30 września 2023 roku. Małżonkowie poinformowali o tym kilka dni później, gdy opublikowali zdjęcie sprzed urzędu stanu cywilnego. Teraz na profilu świeżo upieczonego męża pojawiło się nagranie z tego wyjątkowego dnia. Okazało się, że para zdecydowała się wyprawić skromne, ale jednocześnie bardzo stylowe przyjęcie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości