Magdalena Galda z "Hotelu Paradise 6". Co o niej wiemy?

Magdalena Galda  z "Hotelu Paradise 6"
Magdalena Galda z "Hotelu Paradise 6"
Źródło: TVN
Magdalena Galda to nowa uczestniczka 6. edycji "Hotelu Paradise". 18-latka nie ukrywa, że chciałaby spotkać w końcu prawdziwą miłość. Czy jej marzenie spełni się w słonecznej Panamie?

Magdalena Galda dołączyła do ekipy uczestników 6. edycji "Hotelu Paradise". Kim jest i co wiemy o jej życiu?

Magdalena Galda z "Hotelu Paradise" - wiek, zawód, skąd pochodzi

Magdalena Galda ma 18 lat i pochodzi z Rzeszowa. Dziewczyna jest barmanką z zacięciem do sztuki i słabością do niegrzecznych chłopców.

Magdalena Galda  z "Hotelu Paradise 6"
Magdalena Galda z "Hotelu Paradise 6"
Źródło: TVN
QUIZ_ELIZAJAY
Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Magdalena Galda z "Hotelu Paradise" - jaka jest, zainteresowania

Magdalena Galda najbardziej dumna jest ze swojej niezależności. Stroni od konfliktów i afer. Jest odpowiedzialna, zorganizowana i zadaniowa. Wierzy w prawdziwą miłość, a rodzina i dom to jedno z jej największych marzeń. W drugim człowieku ceni empatię i szacunek. Zbyt szybko ufa ludziom, przez co często cierpi. Ale nie chce się wyzbywać tej ufności, bo uważa, że życie jest po to, żeby uczyć się na błędach.

Mimo swego wyrazistego wizerunku 18-latka jest bardzo spokojna i poukładana. Ma jasne priorytety i wie, czego chce. Kocha wszystko, co związane jest ze sztuką. Dobre kino i teatr to nieodłączne elementy jej życia. Uwielbia historię sztuki i amerykański rap. Sport traktuje rozrywkowo. Jest uzależniona od siłowni, a pole dance to jej nowa pasja.

Magdalena Galda  z "Hotelu Paradise 6"
Magdalena Galda z "Hotelu Paradise 6"
Źródło: TVN

Magdalena Galda z "Hotelu Paradise" - związki, wymarzony partner

Magdalena Galda jest singielką od kilku miesięcy, z pełnym bagażem nie najlepszych doświadczeń, przez co do każdej kolejnej relacji podchodzi z dystansem i spokojem. Szuka jednak stabilizacji. Była w trzech związkach. Jej sprawdzony sposób na zdobycie mężczyzny, to inteligenta rozmowa i naturalność. Niezwykle ceni sobie szczerych i otwartych ludzi, którzy jak ona niczego nie udają.

Nie ukrywa, że chciałaby spotkać w końcu prawdziwą miłość. Pragnie stałej i pewnej relacji. Jej ideał to troskliwy i kochający, zadbany mężczyzna z charakterem. Wygląd również jest dla niej bardzo ważny. 

Magdalena Galda  z "Hotelu Paradise 6"
Magdalena Galda z "Hotelu Paradise 6"
Źródło: TVN

Magdalena Galda z "Hotelu Paradise" - Instagram

Magdalena Galda prowadzi profil na Instagramie. Jej nick to @_magdalenagalda_

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać, powtórki

Nowe odcinki 6. sezonu "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.35 na antenie TVN7. Powtórki są emitowane od poniedziałku do piątku o 6.45. Przedpremierowe epizody i nieemitowane smaczki można zobaczyć w Playerze.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości