Gwiazdy

Klaudia El Dursi chce mieć trzecie dziecko. "Miał to być ten rok". Musiała zmienić plany

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Klaudia El Dursi chce mieć córkę

Klaudia El Dursi ma dwóch synów, ale marzy o tym, aby mieć jeszcze córeczkę. Prowadząca "Hotel Paradise" chciała zajść w ciążę w tym roku, ale wraz z partnerem musiała zmienić plany. Jednak gwiazda nie chce rezygnować z ponownego macierzyństwa. Sprawdźcie, co zadeklarowała w najnowszym wywiadzie.

Klaudia El Dursi miała 20 lat, gdy została mamą po raz pierwszy. Pierworodnego syna Dawida wychowywała samotnie, ponieważ zaraz po narodzinach syna rozstała się z jego tatą. Następnie modelka związała się z Jackiem Leszczyńskim, z którym ma 8-letniego syna Jasia. Rodzina mieszka w Bydgoszczy.

Klaudia El Dursi o tym, jak synowie postrzegają popularność mamy
Klaudia El Dursi o tym, jak synowie postrzegają popularność mamy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia El Dursi planuje trzecie dziecko

Prowadząca "Hotel Paradise" wyznała, że planowała wcześniej, iż w 2022 roku będzie w kolejnej ciąży. Gwiazda potwierdziła to w rozmowie z Plejadą. Zdradziła, dlaczego nie udało jej się teraz zrealizować swojego marzenia.

Miał to być ten rok. Tak sobie obiecywaliśmy i deklarowaliśmy, ale ten czas tak ucieka i ta mnogość obowiązków wcale nie maleje. Przenieśliśmy to na za rok

Klaudia El Dursi zdradziła, że bardzo czeka na dziewczynkę. Wyobraża już sobie pokój maleństwa, który byłby w kolorze fioletowym.

"Chcę te kiteczki robić" - rozmarzyła się w wywiadzie.

Klaudia El Dursi o tęsknocie za rodziną

Obecność Klaudii El Dursi podczas zmagań uczestników "Hotelu Paradise" jest nieunikniona. Prowadząca wspiera mieszkańców willi i czuwa nad przebiegiem gry. To wiąże się trwającymi wiele tygodni wyjazdami poza granice Polski. Modelka bardzo tęskni za swoją rodziną, która stara się ją odwiedzać jak najczęściej. Klaudia El Dursi powiedziała nam, czy zamierza zabrać ze sobą synów na realizację kolejnej edycji "HP". Niestety nie jest to takie proste. Jej syn Dawid rozpoczął teraz 8. klasę.

- Egzaminy przed nim i nie chciałabym jakoś wpłynąć na ich wynik. Dawid się super uczy, jest super mądrym i bystrym chłopakiem, który ma dużą łatwość w przyswajaniu materiału, ale nie chciałabym wpłynąć na to, żeby on miał jakieś zaległości. Nawet nie wiem, czy nauczyciele by się na takie zaległości zgodzili. Jasiu natomiast idzie do drugiej klasy, to jest już więcej materiału, dużo więcej nauki, siedzenia na tym krześle, pisania i czytania. Więc nie wiem, to będą naprawdę trudne decyzje, ale jeszcze się na razie nie martwię. Ale niestety, na cały pobyt pewnie nie uda mi się ich ściągnąć - przyznała w rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości