Marta ze "ŚOPW" przeżywa trudne chwile. "Trzymajcie kciuki"

Marta Podbioł ze "Ślubu od pierewszego wejrzenia"
Marta Podbioł ze "Ślubu od pierewszego wejrzenia"
Źródło: Player
Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak stworzyli jedną z najbardziej charakterystycznych par w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ich relacja nie przetrwała i rozpadła się z hukiem, toteż oboje układają sobie życie, zostawiając ten etap za sobą. Marta Podbioł w najnowszym wpisie przyznała, że przeżywa trudne chwile. Opowiedziała, z czym się boryka.

Marta Podbioł dała się poznać widzom w ósmym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Na ślubnym kobiercu poznała Macieja Mikołajczaka. Uczestnicy od początku nie przypadli sobie do gustu, a im dalej w las, tym pomiędzy świeżo upieczonymi małżonkami atmosfera gęstniała. Maciej wystosował kilka nieprzychylnych słów pod adresem współmałżonki, co zdecydowanie jej się nie spodobało. Finałowa rozmowa nie należała do najłatwiejszych, bowiem mężczyzna wyjawił wszelkie trudności, które przeszkadzały mu w stworzeniu relacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Mia Samusionek w Ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Mia Samusionek w Ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marta Podbiał ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o trudnym okresie

Relacja Marty i Macieja nie przetrwała, co nie zdziwiło fanów show. Mężczyzna w odcinku specjalnym przyznał, że jest zakochany i pokazał nawet partnerkę, choć skrzętnie ukrywając jej tożsamość.

Czytaj też: Maciej ze "ŚOPW" tak uczcił walentynki z ukochaną. Pochwalił się wspólnym zdjęciem

Nie wiadomo jednak, czy ich związek przetrwał, bowiem od dłuższego czasu Maciej nie pokazuje romantycznych kadrów z ukochaną. Tymczasem wiele wskazuje na to, że programowa para ma już rozwód za sobą, o czym Marta poinformowała jakiś czas temu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Uczestniczka w ostatnim czasie nie ma łatwo, o czym opowiedziała w najnowszym wpisie. Przyznała, że w jej życiu zaszło sporo zmian, niekoniecznie pozytywnych.

"Co za szalony czas. Moje ukochane kasyno zbankrutowało i zostałam bez pracy. Trzy tygodnie aplikowania i rozmów kwalifikacyjnych. Lekcje angielskiego i kontakt z dziewczynami z insta trzymają mnie w kupie... Do tego rozwód. Jest intensywnie i niepewnie. Trzymajcie kciuki [...]. Byle do przodu" - napisała.

Na koniec zapytała fanów o to, co u nich słychać. Marta Podbioł stara się być w stałym kontakcie z internautami, którzy wspierali ją w trudnych chwilach.

Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o trudnym czasie
Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o trudnym czasie
Źródło: Instagram

Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są już po rozwodzie?

W przypadku par, których związki powstałe w programie nie przetrwały, wielu fanów zastanawia się, jak długo trwają ich rozwody. Jak przebiegają i czy trudności z zamknięciem tego etapu mogą przedłużać się w nieskończoność? Marta Podbioł w jednym ze wpisów wyznała, że ma za sobą rozwód. Z treści postu wynika, że to definitywny koniec jej relacji z Maciejem, jednakże pytana o to, czy sprawa jest w toku, czy nie, nie odpowiada jednoznacznie.

"Co to był za rozwód online! Który się odbył i nie odbył jednocześnie! Wygooglowałam właśnie, że obowiązuje mnie tajemnica rozprawy, więc nic już nie wypaplam! 5 minut wcześniej przed rozprawą skończyłam lekcję angielskiego z jedną z moich uroczych pań! Więc wszystko na wariata! Ale to świetnie, bo nie miałam czasu na niepotrzebne stresy, a nauka z wami sprawia mi niesamowitą frajdę! To już wszystko za mną. A wy jak wspominacie swój rozwód? Było krwawo czy raczej na spokojnie?" - zwróciła się do internautów.

Marta Podbioł zaprezentowała się w przepięknym makijażu oraz fryzurze. Otrzymała mnóstwo komplementów od fanów.

"Bardzo ładnie pani w tym kolorze włosów"; "Wyglądasz świetnie" - czytamy na Instagramie.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości