Programy

Kto kryje się pod przebraniami w "Mask Singer"? Widzowie są już pewni swoich typów

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
"Mask Singer" - niezwykłe muzyczne show na antenie TVN.

Program "Mask Singer" budzi wśród widzów wiele emocji. Do końca show zostało zaledwie kilka odcinków, więc kończy się czas na odkrycie tożsamości pięciu osób wcielających się w Słońce, Deszcz, Kota, Bociana oraz Koguta. Internauci deklarują, że mają pewność, kto kryje się pod maskami.

Pierwszy odcinek nowego formatu TVN  "Mask Singer" wyemitowano 5 marca 2022 roku. Debiutancka produkcja przyciągnęła uwagę niemal 1,5 miliona osób. Detektywi, publiczność zgromadzona w studiu i widzowie usiłują zdemaskować wszystkich uczestników. Internauci przyszli na pomoc - połączyli wszelkie zagadki w całość. Mają pewność, że znają wszystkich bohaterów programu. 

"Mask Singer" - kim jest Słońce?

Według internautów w rolę słońca wciela się Beata Kozidrak. Miały o tym świadczyć podpowiedzi dotyczące piegów, baletu, szermierki i gimnastyki artystycznej. Wokalistka zaledwie 3 lata temu wspominała w mediach społecznościowych, że piegi długo były jej wielkim kompleksem. Dodatkowo, od 6. roku życia interesowała się baletem, a później szermierką. 

"Mask Singer" - kim jest Deszcz?

Za maską Deszczu, według internautów, kryje się Natasza Urbańska. Postać opowiadała o sobie, że "Anka zmieniła jej życie", więc od razu powiązano to z musicalem "Metro", w którym wokalistka zagrała postać o tym imieniu. Baczni obserwatorzy programu dodali także, że postać Deszczu miała na sobie szarfy Miss oraz te używane w gimnastyce artystycznej, które jednoznacznie kierują podejrzenia właśnie ku Nataszy Urbańskiej.

Qczaj rok temu rozstał się z partnerem. Znalazł już nową miłość?
Qczaj rok temu rozstał się z partnerem. Znalazł już nową miłość? Qczaj w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o życiu po rozstaniu z partnerem. Popularny trener przyznał, że myślał przez chwilę, by zainstalować aplikację randkową i za jej pośrednictwem poznać kogoś spoza show-biznesu. Celebryta nie ukrywa, że to, jak do miłości podchodzą polskie gwiazdy, mocno go razi. - Szczęście potrzebuje ciszy - podkreślił.

"Mask Singer" - kim jest Kot?

Postać Kota w "Mask Singer"  została zidentyfikowana przez Internautów niemal od razu. Już w pierwszym odcinku podejrzenia skierowano na Michała Milowicza i wszystko wskazuje na to, że to właśnie aktor będzie odtwórcą roli przebojowego zwierzęcia. Głównymi podpowiedziami był dobór piosenki Elvisa Presleya, z którym jest utożsamiany artysta oraz wzmianki dotyczące kultowego filmu "Chłopaki nie płaczą". 

"Mask Singer" - kim jest Bocian?

Jak domniemują internauci, pod maską Bociana skrywa się Anna Karwan. Postać bowiem jasno określiła swoją płeć, zaznaczyła, że pracowała w restauracji a osoby, które towarzyszyły jej na scenie, pokazywały napisy "kocham" i "szanuję". Piosenkarka była zaangażowana w akcję społeczną, której hasłem przewodnim były właśnie te dwa wyrazy. 

"Mask Singer" - kim jest Kogut?

Postać Koguta w "Mask Singer" może dla widzów okazać się największym zaskoczeniem. Internauci uważają bowiem, że pod maską nie kryje się ani wokalista, ani aktor. Tajemniczym uczestnikiem ma być dziennikarz - Krzysztof Skórzyński. Podpowiedzią okazały się skoki narciarskie, które często relacjonował oraz zamiłowanie do Rzymu, zbieranie znaczków pocztowych oraz kolekcja płyt winylowych. 

Kolejna tożsamość w programie "Mask Singer" zostanie odkryta już 23 kwietnia w odcinku wyemitowanym na antenie TVN o godzinie 20:05. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały promocyjne TVN

Pozostałe wiadomości