Programy

Przed nami półfinał "Mask Singer". Kto wejdzie do finału?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Mask Singer". Nowe kostiumy - Kogut

Do końca pierwszego sezonu programu "Mask Singer" zostały zaledwie dwa odcinki. W półfinale zmierzą się Słońce, Deszcz, Bocian oraz Kogut. Widzowie mają już pewność, kto kryje się pod maskami. Poprzednio okazało się jednak, że nie wszystkie typy się sprawdziły.

Nowy format TVN  "Mask Singer" pojawił się na antenie w marcu tego roku. Produkcja zgromadziła przed telewizorami niemal 1,5 miliona osób! Wiadomo już, że TVN planuje drugi sezon show. Jednak na kolejną edycję długo jeszcze poczekamy. Najpierw poznamy tożsamość pozostałych czterech zawodników tego sezonu, którzy nadal kryją się pod maskami.

"Mask Singer" - kto odpadł, a kto jeszcze jest w programie?

Wiele masek w programie "Mask Singer" zostało już zdjętych. Wiadmo już, że jako Tort wystąpił aktor Mateusz Banasiuk, Ośmiornicą był tancerz Stefano Terrazzino, Monsterem muzyk Grzegorz Skawiński, Wiedźmą blogerka kulinarna Daria Ładocha, Różą – prezenterka pogody Dorota Gardias, Ważką – aktorka Barbara Kurdej-Szatan, Prysznicem - trener personalny Qczaj, Kotem - muzyk Marcin Miller. W programie do odkrycia zostali jeszcze Deszcz, Kogut, Bocian i Słońce.

"Mask Singer" - kim jest Kogut?

Postać Koguta w "Mask Singer" zaskakuje widzów. Internauci uważają, że pod maską nie kryje się ani wokalista, ani aktor. Fani formatu spekulują, że za przebraniem Koguta mogą kryć się takie osoby jak Damian Michałowski, Maciej Zakościelny albo Krzysztof Skórzyński. Ostatnio bardzo mocno akcentowane jest nazwisko tego ostatniego. Podpowiedzią okazały się skoki narciarskie, które często relacjonował oraz zamiłowanie do Rzymu, zbieranie znaczków pocztowych oraz kolekcja płyt winylowych. 

Qczaj rok temu rozstał się z partnerem. Znalazł już nową miłość?
Qczaj rok temu rozstał się z partnerem. Znalazł już nową miłość? Qczaj w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o życiu po rozstaniu z partnerem. Popularny trener przyznał, że myślał przez chwilę, by zainstalować aplikację randkową i za jej pośrednictwem poznać kogoś spoza show-biznesu. Celebryta nie ukrywa, że to, jak do miłości podchodzą polskie gwiazdy, mocno go razi. - Szczęście potrzebuje ciszy - podkreślił.

"Mask Singer" - kim jest Bocian?

Według internautów pod maską Bociana skrywa się Anna Karwan. Postać bowiem jasno określiła swoją płeć, zaznaczyła, że pracowała w restauracji. Osoby, które towarzyszyły jej na scenie, pokazywały napisy "kocham" i "szanuję". Piosenkarka była zaangażowana w akcję społeczną, której hasłem przewodnim były właśnie te dwa wyrazy. 

"Mask Singer" - kim jest Słońce?

Fani produkcji twierdzą, że Słońcem jest Beata Kozidrak. Miały o tym świadczyć podpowiedzi dotyczące piegów, baletu, szermierki i gimnastyki artystycznej. Wokalistka wspominała w mediach społecznościowych, że piegi długo były jej wielkim kompleksem. W dzieciństwie interesowała się też baletem, a później szermierką. 

"Mask Singer" - kim jest Deszcz?

Deszczem według widzów jest Natasza Urbańska. Opowiadała o sobie, że "Anka zmieniła jej życie", dlatego powiązano to z musicalem "Metro", w którym wokalistka zagrała postać o tym imieniu. Baczni obserwatorzy programu dodali także, że postać Deszczu miała na sobie szarfy Miss oraz te używane w gimnastyce artystycznej, co wskazuje na Nataszę Urbańską.

"Mask Singer" - kiedy i gdzie oglądać?

"Mask Singer" to program rozrywkowy, oparty na południowokoreańskim formacie "King of Mask Singer". Muzyczne show pojawi się 5 marca o 20.00 na antenie TVN i w serwisie player.pl. Program będzie można oglądać w każdą sobotę.

"Mask Singer" - kiedy powtórka?

Powtórki programu "Mask Singer" można oglądać na kanale TVN w każdą niedzielę o godzinie 13.00 i w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości