"Mask Singer" od kuchni. Michał Meyer pokazuje kulisy programu

"Mask Singer". Michał Meyer oprowadza po kulisach programu
"Mask Singer". Michał Meyer oprowadza po kulisach programu
Źródło: TVN
"Mask Singer" to pierwszy taki program telewizyjny w Polsce. Od początku jego kulisy były pilnie strzeżoną tajemnicą. Teraz kiedy znamy już tożsamość wszystkich uczestników, można pozwolić sobie na więcej. Dlatego prowadzący Michał Meyer zorganizował dla fanów produkcji specjalną wycieczkę po backstage'u.

Za nami finał programu "Mask Singer". Wśród uczestników znaleźli się wokaliści, aktorzy, dziennikarze, prezenterki telewizyjne i tancerz. Większości udało się skutecznie zmylić detektywów w studio Kubę Wojewódzkiego,Joannę Trzepiecińską, Julię Kamińską i Kacpra Rucińskiego. Prowadzący Michał Meyer postanowił oprowadzić widzów po studiu. Jak wyglądają kulisy?

Finał "Mask Singer". Kto zwyciężył?

W finale zaprezentowali się Deszcz, Kogut i Bocian. Jako pierwszy odpadł Kogut i okazało się, że jest nim dziennikarz TVN24 Krzysztof Skórzewski. Drugie miejsce w muzycznej rywalizacji zajął Bocian, czyli Anna Karwan. Pierwszym laureatem Złotej Maski okazał się Deszcz, czyli Natasza Urbańska.

MASK SINGER - Meyer o swej roli
MASK SINGER. Michał Meyer — czy wie więcej niż detektywi?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Mask Singer". Jakie gwiazdy kryły się pod maskami?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

W "Mask Singer" jako pierwszy został zdemaskowany Mateusz Banasiuk, który krył się pod kostiumem Tortu. Kolejny odpadł Stefano Terrazzino, który był Ośmiornicą. Monsterem okazał się Grzegorz Skawiński. Lider zespołu Kombii oprócz muzyki tworzy też przepiękne obrazy! W przebraniu Wiedźmy wystąpiła Daria Ładocha, a w Różę wcieliła się Dorota Gardias. Prezenterka pogody już niedługo zadebiutuje w roli wokalistki. Wiemy, co planuje. Sprawdź tutaj.

Kolejną ujawnioną gwiazdą była Barbara Kurdej-Szatan, która wystąpiła pod maską Ważki. Mieliśmy okazję porozmawiać z Qczajem, czyli Prysznicem w programie. Charyzmatycznym Kotem okazał się Marcin Miller, a w kostiumie Słońca wystąpiła Beata Kozidrak.

"Mask Singer". Michał Meyer oprowadza po kulisach programu

Michał Meyer - prowadzący program "Mask Singer" - pokazał, jak wygląda backstage produkcji. Jaką drogę muszą przejść gwiazdy i prowadzący na scenę? Zobaczcie scenę z ich perspektywy:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości