Inflacja w "Milionerach". Nagroda główna będzie znacznie wyższa

Hubert Urbański
Hubert Urbański ogłasza podwyższenie nagrody głównej w "Milionerach"
Źródło: MWMEDIA
Hubert Urbański zdradził, że już niebawem kilkoro śmiałków zawalczy o kwotę znacznie większą niż milion złotych. Producenci "Milionerów" odpowiadają tym samym na szalejącą inflację. Program zawsze kojarzył się z ogromnymi pieniędzmi i tak ma pozostać. Ile zatem będzie można wygrać?

Kwota miliona złotych zdecydowanie zmieniła znaczenie w ostatnich kilku latach. Gdy rozpoczęto emisję "Milionerów" w 1999 roku, kwota naprawdę robiła wrażenie. Dziś jest już nieco inaczej, więc twórcy programu postanowili nieco zaszaleć.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

CZT_MILIONERZY_BIENIUK_SYNOWIE
Jarosław Bieniuk o przyszłości syna Szymona. "Chciałby studiować za granicą"
Jarosław Bieniuk opowiada o swoich dzieciach i ich przyszłości.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ile będzie można wygrać w "Milionerach"

Program "Milionerzy" zyskał status kultowego już w latach 90. Gdy w 2017 roku ogłoszono, że po kilku latach przerwy teleturniej wróci na antenę TVN, wierni fani tłumnie zasiedli przed telewizorami. Z jeszcze większym entuzjazmem spotkała się informacja, że format poprowadzi ich ulubiony prowadzący, Hubert Urbański. Miało być tak, jak niemal 20 lat wcześniej — kilkoro śmiałków o ponadprzeciętnym refleksie, sławne koła ratunkowe, błyskotliwe uwagi prowadzącego i drabinka pytań prowadzących do pełni szczęścia.

Teraz przyszedł jednak czas na zmiany, przynajmniej tymczasowe. Pięć lat od wznowienia programu polska rzeczywistość mocno się zmieniła. To inflacja sprawiła, że milion złotych, który niegdyś dla większości Polaków mógł być synonimem małej fortuny, dziś nie robi już aż tak ogromnego wrażenia. Stąd producenci wyszli naprzeciw oczekiwaniom i oto uczestnicy będą mogli zagrać o sporo więcej. Główna nagroda w "Milionerach" ma teraz wynosić dwa miliony złotych!

Hubert Urbański ogłosił nową kwotę nagrody głównej w "Milionerach"

Producenci "Milionerów" już teraz zachęcają do zgłoszeń. Osoby, które zmierzą się z kolejnymi pytaniami w drodze o 2 miliony, zostaną wybrane w drodze castingu do kilku odcinków specjalnych. Te zwykle oznaczały, że w programie wezmą udział stali bywalcy show-biznesu. Tym razem może się zgłosić każdy — wystarczy wypełnić formularz na stronie milionerzy.tvn.pl. Zajmie to zaledwie kilka minut, może dać szansę na niemałą metamorfozę dotychczasowej codzienności. W końcu dwa miliony drogą nie chodzą, prawda?

Na kiedy planowana jest emisja tych wyjątkowych zmagań? Tego dowiemy się już wkrótce. Póki co — casting trwa, a do wzięcia w nim udziału zaprasza sam prowadzący. Na instagramowym profilu stacji TVN pojawiło się już nagranie zachęcające potencjalnych chętnych do zajęcia miejsca naprzeciw Huberta Urbańskiego.

"Czy może być coś lepszego niż milion? Otóż wygrać dwa miliony" — przekonuje Hubert Urbański.

I jak? Zachęceni?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości