Mówią na niego "Ken". Kasper z "Hotelu Paradise" pokazał dlaczego. Te zdjęcia to hit!

"Hotel Paradise 5" - Kasper Nowakowski
"Hotel Paradise 5" - Kasper Nowakowski
Źródło: materiały prasowe TVN7
Kasper z "Hotelu Paradise" otrzymał przydomek "Ken". Dlaczego? Zdjęcia, które zamieścił, wszystko wyjaśniają.

Kiedy wszedł do hotelu Paradise, oczy wszystkich uczestniczek zaświeciły się niczym diamenty w piosence Rihanny. I trudno się dziwić. Szelmowski uśmiech, kręcony włos, oliwkowa skóra, umięśniona sylwetka. To właśnie Kasper, o którego względy jak lwice walczyły (a może wciąż walczą?) Wiktoria i Karolina.

I to właśnie on jest hotelowym "Kenem". Zapytacie dlaczego?

"Ken" z "Hotelu Paradise". Wiemy, skąd ta ksywka!

Kasper z "Hotelu Paradise" dostał przydomek "Ken". Okazało się, że tę ksywkę nadają mu w każdym nowym towarzystwie, wierząc, że to oni jako pierwsi wpadli na ten pomysł. Nic bardziej mylnego i mniej kreatywnego, ale niech już im będzie.

W każdym razie jeśli kogoś to dziwi, po obejrzeniu tych zdjęć na pewno przestanie.

"Hotel Paradise". Rafał znalazł się w potrzasku

Niektórzy internauci cały czas zastanawiali się dlaczego "Ken".

"No chłopak przystojny, ale żeby od razu mówić, że do lalki podobny?" - pisali internauci, którzy, choć doceniali urodę partnera Wiktorii, nie przeceniali jej nadto.

Być może nie pokusiliby się o napisanie takich komentarzy, gdyby wcześniej widzieli zdjęcia, które opublikował Kasper w mediach społecznościowych. A na nich trudno nie dostrzec podobieństwa do najpopularniejszej męskiej lalki.

Zresztą — sami zobaczcie.

Kasper jako Ken z "Hotelu Paradise"
Kasper z "Hotelu Paradise"
Kasper jako Ken z "Hotelu Paradise"
Źródło: instagram.com/kasper_hotelparadise5
Kasper z "Hotelu Paradise"
Kasper jako Ken z "Hotelu Paradise"
Kasper z "Hotelu Paradise"
Źródło: instagram.com/kasper_hotelparadise5

"Hotel Paradise". Kim jest Kasper?

Kasper Nowakowski urodził się 26 stycznia 1999 roku w Łodzi. Przez kilka lat trenował lekkoatletykę - głównie sprint i bieg przez płotki.

Cztery lata temu wziął udział w konkursie The Look of The Year dla początkujących modeli, w którym zwyciężył. To otworzyło mu drzwi do kariery w modelingu.

"Uprawianie sportu wiąże się z kontuzjami, przez które nie będę mógł chodzić po wybiegu. Z racji ostatniego sukcesu chyba jednak postawię na modeling" - mówił wówczas.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości