Kolejni uczestnicy programu "Perfect Picture". Kto wystąpi?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
Materiały prasowe
Matteo Brunetti, Laura Breszka, Ernest Musiał - uczestnicy programu "Perfect Picture"

Nowy program rozrywkowy na antenie TVN7, czyli "Perfect Picture" powoli odkrywa karty. Znamy już prowadzące i pierwszą uczestniczkę. Tym razem przedstawiamy Wam sylwetki kolejnej trójki uczestników. Na pewno znacie ich twarze!

W programie "Perfect Picture" udział wezmą osoby znane ze świata telewizji, sportu, mody, muzyki i nie tylko. Zazwyczaj to one pozują przed obiektywem profesjonalnych fotografów. Jednak w tym show role się zamienią. To celebryci będą musieli wykonać idealne zdjęcie. Nie tylko technika będzie ważna w ich zadaniu. Istotne będą emocje. Kim są nowi uczestnicy "Perfect Picture"?

Ernest Musiał uczestnikiem programu "Perfect Picture" - kim jest?

Ernest Musiał uczestnikiem programu "Perfect Picture" - kim jest?
Ernest Musiał uczestnikiem programu "Perfect Picture" Źródło: TVN

Ernest Musiał to aktor, którego mogliśmy poznać w serialu "19+". Był też uczestnikiem i zarazem półfinalistą drugiej edycji "Ameryka Express". Ernest, to człowiek orkiestra. Kocha adrenalinę i nowe wyzwania. Czego się nie podejmie, zawsze daje z siebie wszystko. Pracuje również jako konferansjer/wodzirej, a także DJ. 26-latek z zamiłowania jest budowlańcem. Wykończy każde mieszkanie. Prężnie działa też jako influencer. Ernest Musiał niedawno został tatą córeczki Nel. Jego partnerką jest Małgorzata Heretyk. Para poznała się na planie "19+" .

Laura Breszka uczestniczką programu "Perfect Picture" - kim jest?

Laura Breszka uczestniczką programu "Perfect Picture" - kim jest?
Laura Breszka uczestniczką programu "Perfect Picture" Źródło: TVN

Laura Breszka to aktorka znana z seriali takich jak "Na Wspólnej" czy "Tajemnica zawodowa". Jest też lektorką, ma swoje studio, nagrała niezliczoną ilość audiobooków. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci. Gwiazda wychowuje adoptowanego synka swojej siostry, Daniela i córeczkę o imieniu Lea. Laura to wolny duch i psycholog hobbysta. Interesuje się kryminologią, pracą z energią i emocjami kierującymi wyborami ludzi.

Matteo Brunetti uczestnikiem programu "Perfect Picture" - kim jest?

Matteo Brunetti uczestnikiem programu "Perfect Picture" - kim jest?
Matteo Brunetti uczestnikiem programu "Perfect Picture" Źródło: TVN

Matteo Brunetti to Rzymianin, który po udanym występie w finale programu "MasterChef" na dłużej zadomowił się w Polsce. Matteo to twórca internetowy promujący włoską kuchnię i styl życia. Częsty gość programów lifestylowych i audycji radiowych oraz autor dynamicznej i lekko zabawnej formuły przepisów w social mediach. Autor video podcastu "Bondziorno" na platformie YouTube oraz "kucharz w niezwykle ciekawy sposób za pomocą rolek przedstawiający przepisy na szybkie i smaczne posiłki" wg serwisu "Social Press". Kucharz pokazuje włoski temperament i polskie serce na talerzu. 

"Perfect Picture" - uczestnicy

Do tej pory ogłoszono, że w programie "Perfect Picture" udział wezmą:

  • Ada Fijał
  • Matteo Brunetti
  • Laura Breszka
  • Ernest Musiał

"Perfect Picture" - opis programu, zasady, prowadzący, data emisji

Ośmioro śmiałków, którym na co dzień telefon zastępuje aparat, a aplikacja z filtrami profesjonalną postprodukcję zdjęcia, podejmą wyzwanie wykonania najlepszego i najbardziej interesującego kadru, czasem w trudnych, wymagających nie lada poświęcenia warunkach. Gwiazdy przekonają się, że świat profesjonalnej fotografii to nie tylko aspekty techniczne — dźwięk migawki, odpowiednie światło czy ustawienie właściwego kadru, ale przede wszystkim emocje i niebanalne historie, które towarzyszą wykonaniu idealnego zdjęcia.  

Patricia Kazadi poprowadzi program w towarzystwie Zofii Promińskiej - fotografki i artystki wizualnej, której zdjęcia i portrety zdobiły okładki największych polskich magazynów.

Patrycja Kazadi, Zofia Promińska
"Perfect Picture" - Patrycja Kazadi, Zofia Promińska Źródło: TVN

Efekty wysiłków uczestników programu Perfect Picture" zostaną ocenione przez jurorów - zawodowych fotografów i gości odcinka, którym nie umknie żaden, nawet najmniejszy szczegół.

Program "Perfect Picture" stratuje 7 października 2022. Emisja w piątki o godz. 19.30 w TVN7.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości